Новини

Що входить в медичну страховку для дитини до 1 року?

Незалежно від віку, кожна дитина потребує постійної турботи про своє здоров'я. Новонароджені малюки потребують особливого догляду, в тому числі і медичного. Постійний якісний медичний нагляд є обов'язковим для здорового росту і розвитку дитини, а безкоштовна медицина не завжди надає послуги найвищої якості. Тому молоді, новоспечені батьки все більше переконуються в необхідності придбання медичної страховки для свого маленького члена сім'ї.

При виборі медичної страховки головним аспектом є її наповнення.

 

Що входить в страховку для дитини до 1 року ?

 

Медична страховка для новонародженого повинна включати в себе:

 

Патронаж - одна з ключових опцій, яка повинна надаватися страховою компанією. Патронаж передбачає плановий нагляд дитини до одного року. У нашій компанії патронаж для новонародженого є безкоштовним і включає в себе огляди усіма необхідними лікарями, а саме: педіатр, невролог, ортопед, хірург, окуліст. Клієнт сам обирає для своєї дитини клініку, в якій він буде обслуговуватися і проходити планові огляди.

 

Амбулаторно-поліклінічне обслуговування передбачає консультації педіатра та інших вузько - профільних фахівців (у т.ч. телефонні консультації); організацію та проведення діагностичних тестів; хірургічні операції в амбулаторних умовах; лікувальні процедури, що надаються в поліклініці і т.д.

 

Страховка також повинна включати можливість виклику лікаря додому. У АСК «ІНГО Україна» така послуга включена автоматично і не лімітована за кількістю викликів.

 

Екстрена і планова стаціонарна допомога також є невід'ємною складовою медичної страховки і включає в себе: госпіталізацію; консультації та інші професійні послуги лікарів; проведення лабораторних досліджень і діагностичних тестів, включаючи УЗД, рентген і томографію; оплату харчування, послуг і товарів, що надаються стаціонарною установою; хірургічне лікування і лікувальні маніпуляції; медикаментозне забезпечення.

 

Невідкладна допомога передбачає виїзд бригади невідкладної медичної допомоги; первинний огляд; встановлення попереднього діагнозу; надання невідкладної медичної допомоги; медикаментозне забезпечення .

 

Оплата та доставка медикаментів виступає важливим пунктом повноцінної медичної страховки. Цей пункт передбачає отримання медикаментів за призначенням лікаря, а також їх доставку, що дуже зручно, оскільки дозволяє отримати необхідні ліки, не виходячи з дому.

 

Крім стандартного обов'язкового наповнення медичної страховки, існують також додаткові важливі опції, які часто можна включити в договір за окрему доплату.

 

Однією з таких послуг є вакцинація. Найбільша кількість планових щеплень припадає на перший рік життя дитини, тому вона є дуже популярною при придбанні медичної страховки новонародженого. Проведення вакцинації відбувається згідно з календарем щеплень, затвердженим Міністерством Охорони здоров'я України. Для дитини складається індивідуальний план щеплень, залежно від стану здоров'я та з урахуванням етапів розвитку малюка.

Що дуже зручно, клініку проведення вакцинації батьки також можуть вибрати самостійно.

 

 

Стоматологічну допомогу також можна при бажанні включити в страховку. Протягом першого року життя у малюка прорізаються зуби, і послуги стоматолога можуть знадобитися вже після появи перших з них. За молочними зубами потрібно стежити не менш ретельно, ніж за корінними. Стоматологічна допомога включає: огляд стоматологом; рентгенографія; анестезіологічна допомога; лікування гострих захворювань ясен і слизової оболонки рота; терапевтичне лікування; хірургічне лікування.

 

 

Для повної зручності в договір медичного страхування можна включити масаж. Професійний масаж - це не тільки приємна, але і корисна процедура, так як дитина міцніє і розвивається фізично.

 

 

Вибираючи медичну страховку для свого малюка, ви можете самі наповнити її вміст усіма необхідними складовими, щоб зробити розвиток дитини максимально безпечним і приємним, забувши про додаткові медичні витрати на цілий рік.