Новини

«Учень за кермом» ... «Жінка за кермом», чи варто вішати ярлики?!

Давайте розберемося, чи потрібно клеїти на скло наклейку, що позначає статус «чайника».

 

Ми провели своє незалежне дослідження і проанкетували 45 осіб. Результат опитування можете подивитися в діаграмі.

Більшість відносяться до «наклейок» дуже позитивно. Недосвідченого водія наклейки нібито оберігають від різних ситуацій в дорозі. До Вас спочатку ставляться з якоюсь поблажкою. Декілька з опитаних людей поділилися власним досвідом: «звичайно, коли я здійснюю маневр, автомобілі, що стоять позаду не обганяють, а чекають завершення мого повороту», «часто маневруючи, водії надають мені вікно для маневру», «водії в дорозі дуже ввічливі, неприємностей через наклейки не було жодного разу ».

 


Природно, вішаючи наклейку на скло автомобіля, Ви показуєте всім, що навички їзди у Вас невідпрацьовані, і грубо кажучи, в більш менш складній ситуації, чекати від Вас необхідної реакції не варто. Тому, багато водіїв допомагають, але й побоюються «новачків» або «каблучків». У водійському сленгу побутують різні інтерпретації наклейок, так, наприклад, «У» - «Вбивця за кермом», а «Каблучок» - «інфузорії туфельки», не дуже схвально, якщо брати до уваги, що це одноклітинний організм. Не звертайте уваги, якщо при виїзді з парковки заднім ходом, водій автомобіля, що стоїть буде судорожно тиснути на сигнал! Ваша справа швидше навчитися грамотно їздити на автомобілі.

 

Судячи з результатів опитування, для багатьох водіїв, які користувалися наклейками - досвід був невдалим. На жаль, така думка має місце бути, так як, на наших дорогах ще багато «недалеких» водіїв, для яких недосвідчений водій прекрасне розвага.

 

Але все-таки, думка нашого колективу одноголосна - наклейка потрібна. Нормальні водії адекватно ставляться до новачків на дорогах.

 

Найближчим часом, на дорожньому просторі з'явиться ще одна наклейка. На сайті УДАІ в Дніпропетровську з'явилися дев'ять ескізів знака «За кермом літній водій». Вибирати найкращий ескіз будуть фахівці з НДІ безпеки дорожнього руху.

У людей похилого віку в силу свого віку ослаблений зір, реакція, слух, зате життєва енергія невичерпна. Дизайнери ескізів впевнені, що навіть за умови не затвердження знака на законодавчому рівні, наклейки роздрукують приватні фірми.

 

Підводячи підсумок статті, хочемо сказати, клейте довільний знак, з яким Вам комфортніше їздити, нехай він буде стимулом вдосконалення своєї їзди, колись цей знак буде лише зворушливим нагадуванням початку Вас як водія.