Новини

Як правильно вибрати програму медичного страхування?

Якщо Ви задумалися про придбання добровільного медичного страхування, Ви повинні знати і розуміти основні нюанси при виборі страховки.

Медичне страхування порівняно недавно стало популярним в Україні, тому, суттєво на якість обслуговування добровільного медичного страхування впливає рівень страхової компанії. З цього ми й почнемо список важливих аспектів при виборі ДМС.

 

1. Ранг страховика

 

Перше, що Вам потрібно зробити у виборі програми страхування - вибрати гідного страховика. В даному виді страхування, як ніколи важливо, щоб компанія була платоспроможна. Зробіть невеликий аналіз страхових компаній, перегляньте дані по виплатах і загальним преміальним зборам. Почитайте відгуки про страхову компанію в інтернеті, навідайтеся в офіс і проконсультуйтеся у фахівця, співробітники - це частина команди страхової компанії, і навіть якщо Ви на той момент нічого не купите, Вам зобов'язані посміхнутися і чемно закінчити розмову. В іншому випадку, не варто навіть починати співпрацю з такою компанією, навіть якщо ціна за страховку набагато нижче середньостатистичної. Не женіться за дешевизною, в компетентній страховій компанії, є ціновий зазор в програмах, Ви завжди зможете вибрати програму дешевше чи дорожче.

 

2. Ретельно вибирайте програму

 

Перед тим як вирушити в страхову, подумайте, що хочете отримувати від медичної страховки. Існує маса варіацій програм страхування, це дає можливість вибрати саме те, що Вам потрібно. Як правило, програми розмежовуються за величиною страхової суми, класом клініки і наявністю певної франшизи. Якщо хочете програму недорогу, вибирайте клініки державного відомства, з невеликою страховою сумою, а також присутністю невеликої франшизи. При цьому не бійтеся, що якщо купуєте недорогу медичну страховку з базовою державної клінікою - значить, обслуговування обов'язково буде не якісним. У розвинених страхових компаніях - це співвідношення абсолютно помилкове. Це дійсно якісна програма страхування, просто клініка не комерційна, а державна, всі наступні процедури медичної допомоги абсолютно ідентичні з дорогою програмою.

 

3. Питання Асистансу

 

Спочатку уточнюйте, як саме влаштована процедура допомоги по страховці. Яка асистуюча компанія буде приймати екстрені дзвінки, якщо у страховика є власний асистанс, дізнайтеся - як і що потрібно робити при страховому випадку.

 

4. А як же знижка?

 

Якщо думаєте страхувати всю сім'ю, обов'язково поцікавтеся знижкою. Зазвичай, страхові компанії пропонують вельми привабливий дисконт у разі страхування всієї родини.