Новини

Каверзні питання медичного страхування

Кількість поставлених питань по медичному страхуванню не залежить від того, страхуєтеся Ви перший раз, або маєте багаторічний досвід страхування. Даний вид завжди має на увазі питання з боку Клієнтів, все це зрозуміло, кожному з нас хочеться бути впевненим у надійності придбаного страхового поліса.

 

У нашій сьогоднішній статті, ми спробуємо відповісти на найпопулярніші запитання:

 

1. Чи можна вибирати клініку невідкладної допомоги?

 

У нашій компанії, виклики невідкладної допомоги приймають тільки комерційні медичні установи (Валерія, Борис, Медіком, Добробут, Біофармтех). При госпіталізації вибирати клініку не можна, на місце приїжджає карета швидкої допомоги тієї клініки, яка першою приймає виклик, як правило, це ті клініки, які найближче знаходяться до застрахованого людини.

 

2. Чи покривається виїзд бригади швидкої допомоги за межами Києва?


3. Чи покриваються хронічні захворювання на стадії загострення?

 

За великим рахунком, хронічні захворювання не покриваються страховою компанією. Але, хронічні захворювання у стадії загострення - лікуються 100%-во.

 

4. Чи можливо включення в програму профілактичного і лікувального масажу?

 

У програму медичного страхування можна включити 10 сеансів масажу. При цьому, для юридичних осіб доплата до програми становить 250,00 гривень, для фізичних осіб - необхідно уточнювати у спеціаліста зі страхування.

 

5. Як здійснюється доставка медикаментів по області?

 

Що стосується доставки медикаментів по області, це буде залежати від того, чи є в даному населеному пункті аптеки, з якими ми співпрацюємо.

 

6. Чи є ліміт по доставці медикаментів додому?

 

У нашій компанії немає сублімітів по доставці медикаментів. Доставка ліків діє в незалежності від вартості.

 

7. Чи входить профілактичний огляд у вартість програми?

 

Профілактичні огляди не покриваються страховкою. Як альтернативне рішення питання, можливо окрема доплати за одноразовий профілактичний огляд у розмірі 150,00 гривень (юридичні особи).

 

Дана тема буде постійно оновлюватися, ми і в подальших наших публікаціях будемо розповідати про найпопулярніші питання страхувальників.

 

Слідкуйте за нашим списком новин.