Новини

Вакцинація для дитини вартість Київ

Суперечки між прибічниками і противниками вакцинації дітей в останні роки не вщухають. Однак батьків, які відмовляються від щеплень для свого малюка, все ж меншість. Очевидно, що зроблене за всіма правилами щеплення з використанням якісної вакцини, стає важливою складовою у формуванні імунітету дитини. Скоріше за все, слід побоюватися не самих щеплень, а недбалого ставлення медперсоналу до вакцинації. Розумні батьки це усвідомлюють і обирають надійні приватні клініки для проведення вакцинації своєї дитини.

 

 

Необхідно зауважити, що вартість вакцинації для дитини, як і багатьох інших педіатричних послуг, у престижних клініках Києва є досить високою. Наприклад, в клініці «Добробут» вартість однієї вакцинації в середньому становить 400-500 гривень. При цьому в неї не входить попередня консультація педіатра, яка обійдеться ще не менше ніж 300 гривень. У клініці «Медиком» у вартість щеплень вже включена консультація педіатра, проте ціновий діапазон на послуги з вакцинації приблизно прирівнянийдо вартості щеплень в «Добробуті».

 

 

Не вдаючись до надто складних розрахунків, можна зробити висновок, що вакцинація для дитини до одного року батькам «влетить у копієчку». Адже ще необхідно оплатити річний патронаж педіатра, скоріше за все, доведеться купувати за цей рік медикаменти, можливо, виникне необхідність у госпіталізації. Покривати подібні витрати досить накладно для середньостатистичних батьків. Тому, якщо існує можливість заощадити, її варто використовувати. А така можливість дійсно є. Це – медична страховка для дитини. Купивши поліс ДМС, можна повністю забезпечити медичне обслуговування для свого малюка і вже не забивати собі голову інформацією про вартість вакцинації в Києві.