Новини

Чим вигідна медична страховка?

Оскільки про добровільне медичне страхування (ДМС) в Україні з’являється все більше інформації, допитлива людина перед підписанням договору про медичну страховку з конкретним страховиком, скоріш за все захоче дізнатися, в чому її реальна вигода і на які моменти слід звернути увагу, аби не прогадати з купівлею поліса ДМС.

 

Насамперед, слід зауважити, що згідно з підрахунками експертів, медична страховка, однозначно, вигідна для дітей, людей з ослабленим імунітетом та вагітних жінок. Крім того, велика удача, коли поліс ДМС купляю роботодавець, тоді це просто манна небесна.

 

 

В усіх інших випадках медичне страхування приносить реальну вигоду тоді, коли договір зі страховою компанією складений грамотно. Як правило, ці документи доволі великі за обсягом, тому клієнти страховиків часто лінуються їх читати повністю. Потім, коли справа доходить до ненадання тих чи інших медичних послуг люди незадоволені і звинувачують страхову компанію, хоча у всьому винні самі. 

 

 

Як виявляється, за ті ж гроші можна отримати набір опцій що повністю задовольнить потреби середньостатистичної людини в медичному обслуговуванні, або ж перелік послуг, де є незаповнені місця. Приміром, в розділі про стоматологічні послуги може бути передбачена лише чистка зубів, а людина буде розраховувати на їхнє лікування.

 

 

Крім того, бажано, аби страховий поліс давав право на лікування в приватних медичних закладах, послуги яких, дійсно, коштують дорого і їх складно оплачувати з власної кишені.