Новини

Найбільші незвичайні види страхування

Світ влаштований на людських страхах, власне з цього, страхування і виникло. Первісним загрозливим фактором були пожежі, які знищували посіви та угіддя фермерів. Страхування надавало моральну підтримку, а також, фінансову виплату у випадку виникнення страхового ризику.

Сьогодні ми можемо спостерігати за величезною кількістю пропонованих страховиками ризиків:

  • виникнення ДТП
  • дрібних пошкоджень автомобіля
  • викрадення або повної загибелі автомобіля
  • відповідальність перед третіми особами
  • захворювання
  • настання інвалідності або смерті
  • пожежі
  • стихійні лиха
  • крадіжки і т.д.

Дані ризики вже не здаються нам дивовижними або незвичайними. У більшій чи меншій мірі, люди зріднилися з думкою, що бути застрахованим - значить бути захищеним. Але ж життя багате на немислимі сюрпризи, і не завжди приємні. Це головний фундамент страхування - захистити від можливих страхів і невдач.

Час від часу виникають досить незвичайні ризики.

1. Поцілуй мене

Кумедний і в той же час резонний ризик покривається в Австралії. Суть його полягає у страхуванні людини від укусу отруйних комах і рептилій. Австралія кишить небезпечнюї живністю, щорічно тисячі людей гинуть у своїх будинках від отрути комах. Страхова компанія виплачує відшкодування тільки у разі смерті.

Страхова сума коливається від 10 000 до 45 000 €.

2. Інопланетне викрадення

США славиться найбільшою кількістю викрадених зеленими чоловічками. Правда це чи ні, знають краще самі американці, але ось те, що ризик крадіжки застрахованого Клієнта покривається деякими страховими компаніями, розбурхує уяву багатьох фантазерів.Можна тільки здогадуватися, які кумедні афери робили б наші співвітчизники, якщо ризики крадіжки інопланетянами покривалися. Але законослухняність громадян Америки щорічно піднімає фінансову стабільність страховиків.

3. Родичів не потребуємо

Будь-який житель США може не хвилюватися, що на його спадщину зазіхне рука несподіваного «родича». Американці виклали концепцію страхованого ризику, як збереження захисту фінансових резервів і нерухомості потенційного спадкоємця.

Для Америки не рідкість різко розбагатіти і отримати від двоюрідного брата діда по лінії матері багатомільйонну спадщину. Але також часто трапляється, що в період оформлення паперів, з'являється всіма забутий другий претендент на великий куш.

4. Посидіти в ліфті

Компанія Hullberry Insurance (Амстердам), взяла на свої плечі страхування ризику, на випадок якщо Ви застрягнете в ліфті. Клаустрофобія спостерігається у кожної 9 людини планети, і в кожного 5 легкий прояв панічного страху закритого простору. Страхова сума невелика (100-180 €), але розлад від пережитого в ліфті трохи згладиться.

5. Нещасний наречений

За креативністю США не поступається жодній країні, саме в Штатах страхується ризик відмови у вівтаря. До 10 000 $ міг отримати герой фільму «Втеча нареченої» горе-жених у виконанні блискучого Річарда Гіра », якби оформив страховий поліс.6. Не того взяли

Кілька страхових компаній Європи страхують ризик незаслуженого ув'язнення. Довести, несправедливість досить складний і трудомісткий процес, зате виплата в межах 50 000 € допоможе пережити шок на Гаваях.

Хто знає, можливо, і в Україні виникнуть незвичайні ризики страхування, такі як невиправданий штраф ДАІ або несумлінність комунальних служб. Адже саме середа проживання людей підказує, які ризики трапляються частіше і вимагають страхового захисту.