Новини

Вітаємо з 8 березня!

Прекрасні, чарівні, неповторні жінки, колектив Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна» вітає Вас зі святом весни! Бажаємо кохати і бути коханими, прикрашати нашу планету краще найпрекрасніших квітів, осяювати кожен день усмішкою і турботою, наповнюючи життя змістом. Щастя Вам і відмінного настрою не тільки в це чудове свято, а й в усі дні року.

З любов'ю колектив Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна»

Історія свята «8 березня»

Святкуванням Міжнародного жіночого дня ми зобов'язані працівницям текстильної промисловості і фабрик з пошиття одягу в Нью-Йорку. Адже саме вони, в 1857 році провели демонстрацію в протест проти низької заробітної плати і не людських умов роботи. Демонстрацію охрестили «маршем порожніх каструль», так як революціонерки шуміли, трясучи каструлями і посудом.

Слід зазначити, що в той час праця жінок оцінювався дуже низько, а обсяги роботи були на рівні з чоловічою силою.

Історія зі страйком повторилася 8 березня 1908, на вулицях міста налічувалося не менш 15 000 жінок. Список вимог цього разу включав надання жінкам виборчого права.

У 1909 році Соціалістична партія Америки оголосила національний жіночий день. У країнах зарубіжжя популярним свято залишався до 1920 року. У СРСР вперше святкування Міжнародного дня жінок припадає на 1913 рік в Санкт-Петербурзі. З 1966 року, відповідно до Указу Президії Верховної Ради СРСР від 8 травня 1965 року, Міжнародний жіночий день став святом і неробочим днем. Поступово свято втратило політичне забарвлення, деякі історики розглядають в цьому навмисні дії держави.

Офіційно відзначають 8 березня: Вірменія, Азербайджан, Афганістан, Білорусь, Буркіна-Фасо, В'єтнам, Гвінея-Бісау, Грузія, Замбія, Казахстан, Камбоджа, Киргизія, Кірібаті, Китай (офіційно звичайний для всіх робочий день), Коста-Ріка, Куба , Лаос, Мадагаскар, Молдова, Монголія, Непал, Росія, Сербія, Таджикистан, Туркменістан, Уганда, Узбекистан, Україна, Хорватія, Чорногорія, Еритрея, Латвія.

Сучасне «8 березня»

На сьогоднішній день філософія Міжнародного жіночого дня приурочена до краси, неповторності жінок, бажанням чоловіків висловити свою любов у вигляді квітів та подарунків.

7-8 березня Вам доведеться постояти в черзі за букетом троянд або тюльпанів, такий ажіотаж робить 8 березня дещо комерційним святом, але бажаючих привітати своїх жінок цей факт анітрохи не хвилює. Дуже забавно спостерігати розгублені чоловічі погляди в магазинах парфумерії або ювелірної продукції.

ТОП 5 подарунків на 8 березня:


1. Парфумерія

2. Ювелірні вироби

3. Подарунковий сертифікат в SPA-салон

4. Шуба

5. Те, що замовила улюблена ...

До всього цього ОБОВ'ЯЗКОВО І НЕОДМІННО КВІТИ!