Новини

Як працює туристична страховка?

Ми не раз писали про те, що таке Асистанс.

 

Можна сказати, Асистанс - основний партнер страховика, відважно виконуючий свої функції, саме, тому, перебуваючи за кордоном, Ви можете відчувати себе як вдома.

 

Як же саме асистуюча компанія надає свою допомогу?!

 

При оформленні страхового полісу, фахівець зобов'язаний Вам розповісти, як і куди слід звертатися у разі різкого погіршення стану здоров'я. Не втрачайте номер телефону Асистансу, а краще всього, внесіть його собі в телефонну книгу, так Ви точно будите знати, що потрібний номер під рукою.

 

Людина звертається за номером телефону в Асистуючу компанію, як правило, в колл-центрі працюють лікарі-координатори, що знають іноземну мову, після цього, знаючи Ваш стан і місцезнаходження фахівець зв'язується з найближчою клінікою для надання допомоги. Оплата медичних витрат перераховується в медичний заклад безготівковим розрахунком.


Застрахована особа самостійно набуває медикаменти і оплачує чек в аптеці, далі, зв'язується з колл-центром асистуючої компанії для реєстрації оплати медикаментів. По приїзду в країну постійного проживання, людина пише заяву про страхове відшкодування в страховій компанії, і отримує гроші через касу.

В даному випадку, є певні нюанси, слід враховувати, що не мається на увазі оплата вітамінних добавок, оплачуються лише медикаменти придбані за призначенням лікаря.

 

У більшості страхових компаній, оплату дзвінків в Асистуючу компанію покриває страхова компанія, приміром, так відбувається у нас.

Ви обов'язково оціните плюси страховки для подорожуючих - це дійсно працює ...