Новини

12 найбільш каверзних питань про туристичне страхування

За статистикою, в 70% люди набувають послуги, про які знають лише поверхневі характеристики, в процесі покупки лише в 16% покупців виникають питання, що стосуються деталей покупки.

Згадайте, при оформленні туристичного страхування, основними питаннями є:

• ціна?

• що покриває?

• чи підходить страховка для Посольства?

Всі інші питання задаються вкрай рідко.

 

У нашій компанії до страхового полісу обов'язково видається додаток з описом деталей страховки. Але ми впевнені, що належної уваги запропонована інструкція так і не отримує. Тому, пропонуємо розібратися з найважливішими питаннями в туристичному страхуванні.

 

1. Якщо в полісі вказана територія покриття страховки «Шенгенська зона», чи буде поліс діяти в країні, яка не відноситься до Шенгенської зони?

 

Відповідь: ні. Та ж ситуація буде, якщо у Вашій страховці вказана одна конкретна країна. Якщо Ви плануєте відвідати кілька країн, оформляйте страховку «На весь світ». У такому випадку, дія страхового полісу поширюється на всі країни світу зі страховим покриттям в 50 000,00 $.

 

2. Чи існує франшиза в туристичному страхуванні?

 

Відповідь: В нашій компанії франшиза на туристичне страхування - відсутня.

 

3. Встановлений який-небудь ліміт на надання медичних послуг та оплату медикаментів?

 

Відповідь: Ліміти по наданню медичної допомоги Застрахованій особі не встановлені. Медичні витрати дорівнюють страховій сумі згідно полісу. Як правило, для країн Шенгенської угоди страхова сума 30 000,00 €, для Канади і США 50 000,00 $. За Вашим бажанням, страхова сума може бути збільшена.

 

4. Як обирається клініка, в яку направляє Асистанс?

 

Відповідь: асистуюча компанія відправляє Застраховану особу за місцем в найближчу клініку.

 

5. Сума страхового покриття залишається незмінною на весь час страховки?

 

Відповідь: страхова сума кожного разу зменшується на суму страхових виплат. Якщо Ваша страхова сума витрачена, необхідно оформляти новий поліс.

 

6. Якщо платіж за поліс перевищує 500,00 гривень, чи можлива розбивка платежу в туристичному страхуванні?

 

Відповідь: ні. Страхова премія сплачується одноразовим платежем незалежно від вартості страховки.

 

7. Чи входить в страховий поліс страхування багажу?

 

Відповідь: ні. У базовий туристичний поліс входить надання медичних і транспортних послуг. Якщо Ви бажаєте, що б і багаж був застрахований, його необхідно застрахувати окремо. Дані про те, що Ваш багаж застрахований, вписуються в медичну страховку.

 

8. Чи обов'язково оформляти страховий поліс для виїжджаючих за кордон з 15-денним коридором.

 

Відповідь: ні. Дана умову Ви повинні уточнити в Посольстві країни, в яку маєте намір їхати.

 

9. Для чого потрібен 15-денний коридор.

 

Відповідь: багато Посольств вимагають коридор в 15 днів, щоб уникнути форс-мажорних ситуацій. Якщо за медичними показаннями в означений термін Застрахована особа не має можливості повернутися, наступні 15 днів повинні бути застраховані.

 

10. Якщо з причин стану здоров'я, від'їзд Застрахованої особи не відбувся вчасно, оплачує страхова компанія проживання в готелі?

 

Відповідь: так, страхова компанія бере на себе ці витрати, але не більше 5 днів.

 

11. Чи покриває страховий поліс оплату медичних послуг в результаті екстремального відпочинку?

 

Відповідь: покриває, але лише в тому випадку, якщо Ви при оформленні поліса обумовлювали з менеджером по страхуванню присутність екстремального відпочинку під час поїздки. Для такого поліса застосовується підвищуючий коефіцієнт, а в примітках вказуються точні дати екстремального спорту. Таким чином, страхова компанія несе ризик ймовірності отримання травм при занятті спортом або екстремальним видом відпочинку.

 

12. Чи варто купувати так звану «страховку для Посольства»?

 

Відповідь: ми не радимо. Не має сенсу економити 30-50 гривень на страховці, якої Ви не зможете скористатися при настанні страхового випадку.

 

Подорож має бути не тільки захоплюючим і незабутнім, але і безпечним.