Новини

Скасування довіреності спричинила облави ДАІ на водіїв

"Європейській країні - європейські порядки!" Під таким гаслом народні обранці ще навесні взяли нововведення в Закон про дорожній рух. З минулих вихідних картка ТО, а також нотаріальна довіреність більше не потрібні ... І нова система вже виявила перші похибки.

Шановні водії, зверніть увагу на страховий поліс цивільної відповідальності, який Ви возите з собою кожен день. Вашу неуважність ретельно перевірятимуть на дорогах працівники ДАІ, які вже точно будуть раді виявити, що у Вас третій тип полісу «автоцивілки», і за кермом їде Ваш товариш, який з точною упевненістю має інформацію про скасуваннядовіреності, і готовністю блиснути цією новиною перед інспектором.

Але, на жаль, правда буде на стороні правоохоронних органів. Пояснимо чому.

На сьогоднішній день існує три типи полісів:

1-й тип полісу - покривається відповідальність будь-якого водія транспортного засобу, який вказано в полісі.

2-й тип полісу - покривається відповідальність особи вказаної у полісі на будь-якому з транспортних засобів. Причому, в полісі не вказуються дані автомобілів, а лише категорія.

3-й тип полісу - покривається відповідальність особи, зазначеної в полісі, на один транспортний засіб, який також вказується в полісі.

Володарі другого і третього типів, при передачі транспортного засобу в управління третій особі, повинні бути обережні. Так як скасування довіреності полегшить будні тільки для водіїв, які оформили страховку по першому типу!

Будьте обачні і хай Вам щастить у дорозі!