Новини

Які ціни на добровільне медстрахування компанії пропонують клієнтам

На разі купівля полісу ДМС (добровільного медичного страхування) в Україні стає звичною статтею витрат для респектабельних громадян, котрі дбають про своє здоров’я. Проте ще доволі важко зробити вибір на користь однієї зі страхових компаній, що надають дану послугу.

 

Висновки незалежних експертів вказують на те, що лідерство з медичного страхування фізичних осіб та дітей в Україні станом на 2013 рік належить компаніям. Це – АСК «Інго-Україна», СК «Провідна

 

Якщо взяти до уваги цінові показники на поліси ДМС в цих компаніях, то в середньому страховий поліс для дорослого обходиться від 2500 грн., для дитини – від 7 000 грн., а для малюка віком до 2 років – від 12 500 грн.

 

 

По корпоративному медичному страхуванню найвищі позиції в рейтингах займають компаній: СК «УНІКА», АСК «Інго-Україна», СК «Провідна».

 

Середні ціни на поліси ДМС для корпоративних клієнтів стартують від 2000 грн.

 

 

Слід сказати, що поліс ДМС для фізичних осіб віком від 17 до 35 років, вартістю близько 2500 грн., покриває медичні витрати в сумі до 150 000 грн. Такий поліс включає невідкладну меддопомогу, амбулаторно-поліклінічне обслуговування, забезпечення лікарськими препаратами при амбулаторному лікуванні, стоматологічні послуги до 1 500 грн., а також курс лікувального масажу.