Новини

ОБЕРЕЖНО - ГРИП

Все частіше на вулицях Києва можна зустріти людей в масках, хто вже захворів, а хто хоче перестрахуватися від примусової тижневої відпустки з температурою.

 

Як кажуть медики, осінній період знаменує початок епідеміологічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ. У цей період, люди з ослабленим імунітетом в 100% імовірності підхоплюють підступний вірус. На жаль, екологія, умови життя в нервововому середовищі негативно впливають на імунну систему мешканців міста.

 

За словами західних медиків, сучасні нації не переживуть жодну серйозну епідемію. У середньовіччі люди були міцніші і більш пристосовані до навколишнього середовища, зараз же, страшно уявити, якщо на світ обрушиться чума.

 

У період з 19 по 25 листопада, тобто за 47 тижнів госпіталізовано 6 369 чоловік, з них 5 021 (78,8%) - діти до 17 років.

 

Всього, зараз в Україні на грип та ГРВІ захворіло 1,4 мільйона чоловік. За даними ВООЗ, одним з кращих методів захисту є вакцинація. Щеплення не тільки попереджає захворювання, але і запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти - щорічно медики фіксують у середньому півмільйона смертей.

 

В цілому з початку епідеміологічного сезону госпіталізовані близько 48 тисяч українців. Крім цього, захворюваність на грип та ГРВІ має тенденцію до збільшення: у порівнянні з минулим тижнем серед дорослого населення і дітей до 17 років вона збільшилася відповідно на 3,6% та 9,5%.

 

Один з найбільш корисних заходів щодо підвищення рівня імунної системи є зміцнення організму. Необов'язково тільки медикаментозними препаратами, достатньо ранкового загартовування, правильного збалансованого харчування, зменшити нервові потрясіння, в цілому, вести здоровий спосіб життя.

 

Добре, як зміцнити імунітет ми зрозуміли, а як зберегти цілісність кишені? У цьому питанні як не можна краще допоможе добровільне медичне страхування.

 

З придбанням медичного страхування Ви отримуєте відразу кілька плюсів. Про фінансові витрати пов'язані зі здоров'ям можете забути, з дня оформлення страховки цим питанням займатиметься Ваша страхова компанія. Другий плюс - якісне медичне обслуговування протягом року, кращі лікарі і клініки України, медикаменти без франшизи.

 

Не дарма у всьому світі вважається, що без медичної страховки, людина вкрай вразлива.