Новини

Знижки на Автоцивілку

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), як вид страхування, контрольований державою, передбачає пільги та знижки.

У першу чергу, важливо знати, що тарифи з автоцивілки однакові у всіх страхових компаніях. Той факт, що автоцивілка може бути дешевше, говорить лише про винахідливість брокерів та агентів.

Купуючи автоцивілку "дешевше", завжди дізнавайтеся яку страхову компанію представляє агент або брокер. Іноді придбати агвтогражданку можна дуже дешево, але при настанні ДТП, може виявитися, що Ви зовсім і не застраховані.

Автоцивілку зі знижкою, можна придбати цілком законно і безпечно. Достатньо знати свої права і елементарні правила страхування.

В кожній страховій компанії існує накопичувальна система знижок та надбавок «бонус-малус». Вона передбачає знижку за беззбитковий страховий рік і надбавку за страховий період в якому траплялися ДТП.

За логікою речей, страхуючись в одній і тій же компанії певну кількість років, автоцивілку можна буде купувати із знижкою в 30% і більше.

Правда, таку лояльність до автолюбителів, держава планує скасувати.

Крім системи «бонус-малус», існують пільги.

Автоцивілку зі знижкою в 50% купують:

  • пенсіонери-громадяни України
  • особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до I та II категорії
  • інваліди II групи

Але, за умови, що:

  • страхувальник, який претендує на пільгу, є власником автомобіля
  • об'єм двигуна автомобіля до 2500 куб. см
  • страховка на автоцивілку за пільговими умовами, надається тільки на один автомобіль

Перед тим як відправлятися в страхову компанію за автоцивілкою, перевірте чи всі документи Ви взяли.

З собою у вас повинен бути: громадянський паспорт, ідентифікаційний номер, техпаспорт, посвідчення, що підтверджує приналежність до пільгових умов.

Відповідно до Закону, від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності звільняються:

  • учасники бойових дій та інваліди війни
  • інваліди І групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, які керують транспортним засобом, належним інваліду І групи у його присутності

Пільги, надані державою поширюються тільки на обов'язковий вид страхування Автоцивілку Розмір знижки на добровільні види страхування (КАСКО, ДЦВ, медичні витрати і т.д.) визначає страхова компанія.