Новини

Перспективи страхування на 2013

Кожен рік - це початок нових проектів, запровадження нової стратегії і політики у компанії, одним словом - все з чистого аркуша. Для побудови ефективної діяльності, на рік майбутній, потрібно ретельно проаналізувати рік попередній. Усвідомити помилки, виділити плюси і намітити план для просування продажів.

 

У першому півріччі 2012 року обсяг валових страхових премій з автострахування (КАСКО, ОСЦПВ, «Зелена картка») зріс на 5,9%, а обсяг валових страхових виплат зріс на 7,9%. При цьому частка валових страхових премій та валових страхових виплат страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) в автострахуванні становить 38,2% та 39,8% (відповідно).

 

Надходження валових страхових премій при страхуванні наземного транспорту (КАСКО) у першому півріччі 2012 року збільшилося на 2,0% у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року і становило 1 682,8 млн. грн., при страхуванні цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) обсяг валових страхових премій збільшився на 14,0% і становив 1 222,0 млн. грн.

 

За підсумками першого півріччя 2012 року:

 

– при страхуванні наземного транспорту (КАСКО) обсяг чистих страхових премій становив 1 519,7 млн. грн., при страхуванні цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) –1 198,8 млн. грн.

 

Збільшення надходжень валових страхових премій зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) пов’язане передусім з подорожчанням полісів обов’язкового страхування транспортних засобів, що зумовлено зміною коригуючих коефіцієнтів до страхового платежу, за допомогою яких визначається ціна поліса, та підвищення лімітів відповідальності страхових компаній, відповідно до розпорядження Держфінпослуг від 9 липня 2011 року №566 «Про деякі питання здійснення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».


Хай живе 2013 ..

 

На 2013 рік економісти прогнозують активне зростання медичного страхування, адже у другому півріччі 2012 року зацікавленість українців щодо добровільного медичного страхування зросла в рази.

 

Так само є всі можливості до підняття КАСКО абсолютно на новий рівень, більш якісний, а значить, довіра людей до даного виду страхування буде набагато вище.

 

Якщо всі прогнози українських економістів щодо страхової сфери в 2013 році виправдаються, нас чекає небувалий прогрес.