Новини

Держномери подорожчають

Справа в тому, що 2 тижні тому стала відома інформація про тендер, дані були оприлюднені в «Віснику державних закупівель». Нагадаємо, що раннє, 28 вересня Міністерство внутрішніх справ України підписало договір з науково-виробничим об'єднанням «Форт» МВС України з Вінниці на закупівлю 313 тис. 380 номерних знаків транспортних засобів на загальну суму 38 млн. 994 тис. 750 грн.

 

Подорожчання Держзнаків відчують усі мешканці України, і неважливо, купуєте Ви звичайний знак або «блатний», сировина однакова.

 

Результати закупівель:


Хоча всі прогнози твердили протилежне, ні слова про подорожчання. Так, наприклад, начальник відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи управління ДАІ Олександр Демянко ще в липні поточного року заявив, що в 2013 вартість комплекту номерних знаків становитиме не більше 80 грн. А що ж виходить зараз, враховуючи ціну закупівлі, автолюбителю доведеться витратитися на суму від 270 грн. за комплект.

До речі, в поточному 2012 і 2011-му роках номерні знаки країні забезпечувало те ж підприємство КНВО «Форт». На початку 2011 року на номери з бюджету об'єднанню пішло 133,7 млн. грн., а в кінці 2011-го - 21,59 млн. грн. Ось тільки не ясно, якщо компанія «Форт» повністю забезпечує країну Держзнаками, чому на офіційному сайті нема жодного слова про виробництво номерних знаків або хоча б звичайних інформаційних табличок - суцільно пістолети, гвинтівки, патрони, спецзасоби і навіть товари народного споживання.