Новини

Оплата мед страховки частинами

Можна навести велику кількість аргументів «за» на користь добровільного медичного страхування. Безсумніву, медична страховка – оптимальний захист бюджету сім'ї від позапланових витрат на лікування. Фактично, єдиним аргументом проти медичного страхування є його неосяжна для деяких людей вартість. При чому, поліси ДМС найчастіше прагнуть придбати для цілої родини відразу. Отже, загальна сума витрат трохи лякає.


На щастя, сьогодні страховики знайшли раціональний вихід з положення. Великі страхові компанії забезпечують можливість придбати мед страховку в розстрочку. Таким чином, за поліс ДМС можна розраховуватися по частинах. Наприклад, подібний сервіс, пропонує компанія «ІНГО Україна».

 

Всю суму річного платежу можна розбити на дві або чотири частини. При поквартальній оплаті схема платежів буде наступною: 25% – 25% – 25% – 25%. У разі розбивки виплат по півріччях співвідношення дорівнюватиме 50% - 50%. Слід розуміти, що оплата поліса частинами передбачає його подорожчання: при поквартальній оплаті страховка обійдеться дорожче приблизно на 15%, при розбивці платежу на дві частини – на 10%.

 

На питання: як краще купати поліс ДМС за один платіж, чи оплачуючи частинами, не потрібно шукати єдино правильну відповідь. Людина або сім'я вибирає для себе прийнятний варіант індивідуально.