Новини

Чи вигідно бути агентом зі страхування?

У США страхові агенти, шановані й багаті люди, які знають ціну свого часу. У нашій країні поки що дана професія не така престижна, але, не дивлячись на всі складнощі, пов'язані зі страховою діяльністю в Україні, агенти навчилися добре заробляти.

 

А тепер в деталях ...

 

Що має на увазі з себе робота страховим агентом?

 

По-перше, фахівець повинен добре орієнтуватися в страхуванні, знати продукти страхової компанії, вміти грамотно розрахувати тариф. Крім усього цього, хороший страховий агент - хороший психолог, людина, яка впевнена у своїх силах і точно знає мету.

 

Функціонал роботи такий: активний пошук Клієнтів, напрацювання особистої клієнтської бази, консультування Клієнтів з питань страхування, підписання договорів, тому, у страхового агента не повинно бути жодних бар'єрів у спілкуванні з людьми різного статусу.

 

Страховий агент може працювати по одному або двом видам страхування, але звичайно, краще бути «універсальним солдатом» і знати всі види страхування. Адже ніхто не знає, що знадобиться Клієнту - Автоцивілка або дороге КАСКО!

 

Як правило, страхові компанії надають своїм агентам офіс з робочими місцями, але робота передбачає і активні зустрічі поза офісом.

 

З чого заробляють агенти?

 

Звичайно ж з продажів. За кожну продану страховку страховий агент отримує комісію. Деякі страхові компанії дають 5% від продажів, а деякі до 20,30%! Грубо кажучи, яка компанія, така і комісія. Страхова компанія з правильними принципами розуміє, що один з основних інструментів продажів - агент.

Тут важливо розуміти, що в 80% страхові не надають оклад, лише% від продажів, а у випадках коли страхова компанія платить офіційний оклад, він у будь-якому випадку невеликий, так як від активних продажів страховий агент отримує в два рази більше коштів, ніж офісний співробітник компанії.

 

Хто може стати страховим агентом?

 

Будь-яка людина, як досвідчений страховий фахівець, так і людина раннє не знаюча, що таке ОСЦПВ.

 

Якщо людина раніше не мала справи зі страхуванням, страховики на безкоштовній основі пропонують навчання, тренінги та робочі місця. У цьому питанні, головне бажання людини розвиватися у сфері страхування.

 

Підсумок

 

Якщо Ви зрозуміли, що хороша робота лише на себе, позначили особистісні цілі фінансового розвитку і маєте бажання фінансової свободи - освоюйте страховий менеджмент.