Новини

Підвищення штрафів ДАІ

МВС висунуло пропозицію для підняття штрафів за порушення ПДР. В основному, передбачається підвищення штрафів за грубі порушення, такі як: управління автомобілем в нетверезому стані, в'їзд на залізничний переїзд, перевищення швидкості.

У нових змінах і поправках адміністративного кодексу, буде перерозподілятися роль суду у врегулюванні порушень ПДР. Планується, що кожне повторне порушення ПДР буде передаватися в суд.

Відносно, Державтоінспекції.

Усні попередження водіям робитися більше не будуть. Порушили?! Платіть штраф!

Перевищення швидкості тепер буде мати нову градацію: до 10 км/год, від 10 км/год до 30 км/год, від 30 км/год до 50км/год. На суму стягнення тепер буде впливати навіть категорія машини. Якщо це легковий автомобіль - 680 грн., якщо Ви займаєтеся перевезенням пасажирів, то штраф складе суму в розмірі 1 105 грн.

Хочемо трохи заспокоїти водіїв, поки що ці нововведення ще в впроцесі розгляду. І на дорогах діють встановлені «старі»штрафи. Будьте пильні і не грайте на руку суворим працівникам ДАІ. Хоча, іноді й самі вони помиляються.

Ось цікавий і смішний факт з історії. У 2009 році поліція Ірландії отримала Шнобелівську премію (пародія на престижну міжнародну нагороду) за виписування п'ятдесяти дорожніх штрафів якомусь Право Язди (Prawo Jazdy), що по-польськи означає «водійські права». На церемонію прибула польська громадянка Кароліна Левестам, яка представляла всіх водіїв Польщі.