Новини

Майже 5 млн гривень виплатила «ІНГО Україна» за тотально загиблі авто

42 автомобілі були визнані страховою компанією «ІНГО Україна» тотально загиблими в період з січня по липень поточного року. Всі заяви, що надійшли в Компанію,були задоволені.

Свою місію компанія «ІНГО Україна» бачить у захисті корпоративних і роздрібних Клієнтів, відповідальності за їх ризики та забезпечення своєчасних виплат при настанні страхового випадку. І свої зобов'язання Компанія завжди справно виконує. Значна сума в розмірі 4, 876 млн. грн. виплачена Компанією за тотально загиблі автомобілі в першому півріччі 2011-го року, стала ще одним підтвердженням того.

Тотально загиблими називають автомобілі, які в результаті ДТП отримують збиток на суму понад 70-75% вартості самого авто. Ремонтувати такі авто невигідно з економічної точки зору. Їх визначають як конструктивно загиблі і виплачують автовласникові певну суму відповідно страхового договору.

Найбільші суми були виплачені по автомобілях таких марок, какToyota Land Cruiser і Skoda Octavia. Конструктивно загиблими стали по 4 машини кожної з цих марок. Також задоволено 3 запити по Chevrolet Lacetty, який посів друге місце за кількістю заяв.

Причини, що призвели до настання страхового випадку та виплати 4 876 000 гривень у поточному році залишилися незмінними. Це - перевищення швидкості, помилки на перехрестях, виїзд на зустрічну смугу руху, неправильний обгін і зменшення дистанції. У переважній більшості випадків ДТП відбувалися з вини самих водіїв.