Новини

Скільки коштує страховка для співробітників компанії

Вочевидь, в Україні корпоративне мед страхування більш поширене, ніж індивідуальне. Насамперед, поліси ДМС для працівників купують у філіалах іноземних корпорацій, яких у нас чимало. Корпоративна медична страховка автоматично підвищує рейтинг компанії, тому вона використовується як інструмент, що формує позитивний імідж. І, звичайно, медична страховка – розумний спосіб подбати про здоров'я колективу, а говорячи прямо, підвищити продуктивність праці.

 

Крім перерахованих вище плюсів корпоративної мед страховки вона має ще одну перевагу. Очевидно, це її ціна, яка значно нижча, ніж у індивідуального поліса ДМС. По суті, цілком реально купити таку страховку всього за 1000 гривень на людину. Однак середня вартість корпоративної страховки зі стандартним переліком опцій дорівнює приблизно 4500 гривень. Поліс з розширеним наборомсервісів обходиться близько 6-8000 гривень на людину, VIP-поліс – 10-12 000 гривень.

 

Популярність корпоративного медстрахування в Україні, на думку експертів, безперечно, буде тільки зростати. Примітно, що вже на поточний момент керівники компаній не прагнуть придбати для свого персоналу найдешевші варіанти страховок, а вибирають поліси, які дійсно можуть стати в пригоді співробітникам.