Новини

Вигідна страховка - мед страховка

Добровільне медичне страхування у середньостатистичного киянина асоціюється з великими фінансовими розтратами. У нашій статті ми постараємося показати, що це всього лише помилка.

 

Отже, будемо відштовхуватися від медичної страховки хорошої якості за ціною 2 205 гривень.

 

Критерії: з розрахунку на одну дорослу людину середнього віку (32-40 роки).

 

Аналіз співвідношення цін поза страхуванням почнемо з елементарних медикаментів. Щомісяця на медикаменти витрачається від 300 гривень. Найпростіша застуда вже означає як мінімум 100-150 гривень. Ціни на профілактичні препарати, що усувають температуру коливаються від 50 гривень за пачку. Відчувши нежить, абсолютно кожен з нас купує спрей або краплі для носа, все це за ціною обходиться близько 30-50 гривень.

 

Тобто, при найпростішій застуді в касу аптеки йде близько 150-180 гривень. У зимовий час справа може обмежитися не тільки застудою, але і складними вірусними захворюваннями, такими як ГРИП, бронхіт, менінгіт та інші. У такому випадку доведеться розщедритися на 400-500 гривень.

 

Якщо Ви побажаєте, щоб медикаменти Вам привезли на будинок, потрібно розуміти, що тарифікація за автомобіль буде дорівнює цінам таксі, плюс Ви не зможете зробити доставку препаратів сумою на 80 гривень або 100, як правило, аптеки беруться за транспортування на медикаменти від 200-250 гривень.

 

При амбулаторно-поліклінічному лікуванні Вас чекають розтрати в тисячі гривень.

 

Та ж консультація терапевта або вузькопрофільного фахівця коштує від 200 гривень в комерційній клініці Києва, якщо звертатися до державної - від 80 до 120 гривень за прийом.

 

Денний стаціонар - в комерційній клініці за день доведеться заплатити від 280 гривень до 500, в державній - від 80 до 150 гривень.

 

                         

       


 

Хірургічне втручання - в залежності від складності операції і типу клініки. До прикладу, в комерційній клініці накладення швів обійдеться від 800 до 1 900 гривень, якщо операція складна - ціна за уміння хірурга може оцінюватися в тисячі гривень. Хоч державна клініка і припускає безкоштовну допомогу, не включаючи забезпечення операції всім необхідним, тим не менш, лікарю потрібно буде заплатити.

 

Діагностика та аналізи - це в принципі не дешеве задоволення, як в комерційних центрах, так і державних. Найпростіше УЗД коштує 380 гривень, а якщо мова йде про аналізи крові, готуйтеся заплатити від 600 до 1 400 гривень.

 

Підводячи підсумок, Ви самостійно можете «прокалькулювати» скільки йде на рік за медичне обслуговування. Вигода очевидна, раз заплативши за медичну страховку, хворіти вже не страшно.