Новини

«Безкоштовна» українська медицина чи Добровільне медичне страхування? Чому віддати перевагу

Сумнівно, що в Україні ще хтось вірить в казки про безкоштовну медицину. На разі ми маємо в країні доволі дивну ситуацію. Державні медичні установи начеб то існують, але послуги, які вони надають населенню або надто низької якості, або «безкоштовні» лише умовно.

 

За таких обставин, ДМС (добровільне медичне страхування) – чесний і простий спосіб отримати якісні медичні послуги. Його переваги вже змогли оцінити тисячі громадян нашої країни.

 

 

Купівля полісу ДМС дає змогу планувати свої медичні витрати на рік наперед. Всі непередбачені витрати по наданню медичної допомоги оплачує страхова компанія. Вони більше не здатні уподібнитись грому серед ясного неба, який цілковито нищить сімейний бюджет.

 

 

Концепція ДМС передбачає надання лише якісної медичної допомоги. Лікарі-експерти зі страхових компаній ретельно контролюють процес надання медичних послуг установами, з якими у них договірні зобов’язання.

 

 

Купити поліс ДМС зараз – означає отримати доступ до широкої бази медичних установ по всій Україні, куди і входять комерційні, відомчі та спеціалізовані лікарняні заклади. Лікарі-координатори зі страхових компаній при необхідності направляють хворого в ту установу, яка максимально ефективно допоможе вирішити його проблему.