Новини

А скільки коштує застрахувати губи?!

У кожного з нас свій хліб, хто заробляє умінням лагодити проводку, а хто тільки через наявність видатних форм отримує тисячі доларів за фотозйомку. Тому, частини тіла знаменитостей резонно вважати інструментом для заробітку грошей. Найцінніше і найдорожче, люди звикли страхувати, а що може бути дорожче «золотого руна» у вигляді приголомшливого голосу або попи ХХL як у Джей Ло.

 

З 1990 року і донині в США поголовно робляться операції по збільшенню грудей, а за останні пару років «силіконова лихоманка» захопила і Україну.

 

Процедури зі збільшення губ, грудей, стегон роблять не тільки знаменитості, але й усі бажаючі відповідати такій дивній моді.

 

Пластичні хірурги в один голос заявляють, що операція успішна лише на 50%, подальший результат виконаної маніпуляції залежить від дотримання правил післяопераційного періоду та частки везіння. Тільки по закінченню півроку можна сміливо вважати, що операція успішна та імплант прижився в тканинах тіла.

 

Саме тому, ще однією причиною оформлення страховок на різні частини тіла вважається і складність післяопераційного періоду.

Страхування видатних частин тіло вигідна справа, як для самого Клієнта, так і для страхової, кожен отримує те, що хоче. Прописані ризики в договорі дають можливість убезпечити свою частину тіла від форс-мажорної ситуації.

 

Так прокоментувала страховку своїх ніг одна з французьких моделей: «мої ноги мене годують, і якщо мої ноги у разі травми не зможуть приносити мені гроші, я отримаю значну суму за страховкою, погодьтеся, це вигідна інвестиція».

 

Оформлення такої страховки може зайняти кілька днів, тому як даний вид страхування вважається все-таки досить рідкісним, на процедуру оформлення витратять деякі зусилля, в тому числі медичний огляд. Після цього, фахівці страхової компанії з гордістю вручать Вам договір страхування улюбленої частинки тіла.