Новини

Страхування батьків

Устрій організму людини, як досконалий механізм дарований природою має свій «експлуатаційний» термін, на жаль, у кожного він свій.

 

Щодня ми піддаємо себе стресам, переживанням, надмірним навантаженням, все це скорочує вік людини. Після 40 років, кожній людині необхідно дуже уважно стежити за собою і «відчувати» своє тіло, але Ви погодитеся, що поки хвороба не стосується особисто Вас або близької людини, про відвідування лікарні ніхто не замислюється. За словами медиків, саме безпечність закриває нам очі на реальність стану організму. Якщо у Вас або Ваших батьків здоровий колір обличчя, невичерпна тяга до життя - це не означає, що людина здорова.

 

Задумайтеся про батьків, бувайте з ними частіше, говоріть що любите - повірте, ці моменти в житті по справжньому одні з найважливіших.

Коли починаються проблеми зі здоров'ям у батьків, тоді ритм життя люблячих людей міняється кардинально, помічається те, що раніше Ви не хотіли помічати і на що не хотіли витрачати час.

 

Забезпечення елементарними медикаментами від застуди і поколювання в серці, не проблема, але варто недугу взятися за зношений часом організм, з кишень полетять тисячі гривень, а з Вас - нервові клітини.

 

З віком у людей відбувається зниження імунітету, що тягне за собою захворювання серцево-судинної системи та головного мозку, порушення роботи травної системи.

 Кожна друга людина за межею 48 років страждає серцево-судинними захворюваннями і захворюваннями судин головного мозку. З кожним роком все частіше діагностуються гіперліпідемія, гіпертензія, стенокардія, інфаркт серцевого м'яза, інфаркт головного мозку, недоумство головного мозку, інсульт. У всьому світі 82% людей похилого віку страждають від перерахованих вище захворювань, 79% не знаходять сил перемогти недуг.

 

Кожен з нас щодня ризикує своїм здоров'ям, ми неправильно харчуємося, п'ємо багато кави, куримо, знаходимося в стресі, але все це голка в стозі сіна в порівнянні з імовірністю захворювання літньої людини.

 

На превеликий жаль, змінити життєвий цикл неможливо, і рано чи пізно, кожен з нас зіткнеться з неминучістю хвороб найближчих людей - батьків.

Наявність державних клінік в Україні не означає, що лікування буде за рахунок держави. Так, Вам нададуть першу допомогу, але щодня для адекватної допомоги хворому, необхідно платити гроші санітарам, лікарям, повністю забезпечувати не тільки медикаментами, а й тими елементарними речами, які нібито повинні бути в лікарні. Підсумувавши всі «принади» української «безкоштовної» медицини - тільки тоді Ви почнете замислюватися про страхування батьків. До цієї ж думки Ви прийдете, якщо опинитеся в комерційному медичному закладі. Оскільки, при серйозному захворюванні переплата за обслуговування буде в 2-3 рази вище. Потреба оформлення добровільної медичної страховки - незаперечна.

 

Медичну страховку для батьків, може дозволити абсолютно кожен з нас, адже існує цілий ряд різних по наповненню і цінами програм. Варто відзначити, що ціна на медичний поліс буде трохи дорожче, ніж для людини середнього віку. Зіткнувшись з хворобою обличчям до обличчя, Ви обов'язково оціните вигідність вкладення грошей в медичне страхування.

 

Як коментує Вікторія Шишковська спеціаліст зі страхування Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна» - обравши програму медичного страхування, Ви можете без черги обслуговуватися в кращих клініках України, отримувати кваліфіковану допомогу фахівців різних напрямків медицини, 100% оплату медикаментів з доставкою додому. Нагадаємо, що при оформленні страхового поліса медичний огляд не потрібний, і сама процедура підготовки договору займає кілька годин.