Новини

Небезпечні дороги

На гірськолижних трасах існує класифікація «небезпечності» спусків. Зелена, синя, червона і чорна траси. Для лижників це порятунок, так, кожен знає, на що здатний і обирає трасу на свій розсуд. Як було б добре, якщо дороги класифікувалися також.

Ми провели свій невеликий моніторинг аварійних трас, і готові поділитися з Вами цією інформацією.

Отже, найбільш аварійна ділянка Києва - розв'язка на проспекті Героїв Сталінграду. Тільки за 2011 рік веб-камери зафіксували 214 ДТП! Радує тільки той факт, що ДТП незначні, в основному вм'ятини.

Висока аварійність при з'їзді з вулиці Новокостянтинівській - 110 аварій в минулому році.

За кількістю ДТП ділянка Чоколівський бульвар - вулиця Уманська не надто критична, але саме на цій ділянці сталася наймасштабніша аварія 2011 року. Нагадаємо, зіткнулися 3 маршрутки, 2 автомобілі і автобус «Неоплан».

Повітрофлотський міст - вулиця В'ячеслава Чорновола - 71 аварія.

Ленінградська площа - дуже багато водіїв зізнаються, що недолюблюють дану ділянку Києва, в результаті - 61 ДТП.

Така ж кількість аварій і на ділянці Індустріальний шляхопровід.

Трохи менше аварій на ділянці метро Дорогожичі - вулиця Олени Теліги, проте ДТП, що відбулися зазвичай досить серйозні.

У минулому році відбулося 50 аварій на перехресті Червонозоряного проспекту та Кіровоградської вулиці.

Однакові за кількістю аварій ділянки площа Героїв ВОВ - бульвар Дружби Народів і Московський міст.«Американські гірки» на манер українських доріг.

Небезпечно прокотитися з вітерцем можна по трасі Київ - Харків - Довжанський, Київ - Чоп і Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта. Саме ці траси названі найбільш аварійними, адже стрілка спідометра завжди завищена.

Ще досить небезпечними трасами вважаються Знам'янка - Луганськ - Ізварине, Одеса - Мелітополь - Новоазовськ, Київ - Одеса, Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка.У 2010 році на цих трасах сталося 14 433 ДТП, в 2011 році - 13 355.

Підводячи підсумок, можна зробити висновок - поспіх і неуважність, ось причина такої статистики аварійності киян та інших жителів України.

Іноді дуже корисно згадувати повчальний тон викладача автошколи щодо дистанцій в русі, і хорошої реакції.

Будьте уважні