Новини

Кадри вирішують все

Страхування - активний важіль економіки країни, що дозволяє тисячам людей знайти своє визнання в сфері страхування.

 

Судячи з американських фільмів, де страховий агент мало не найпопулярніша професія країни, у середньостатистичного обивателя складається враження отакого настирливого менеджера, який раз у раз дошкуляє потенційних клієнтом всілякими страховками.

 

Природно образ значно перебільшений, менеджер по страхуванню - це одна з найпрестижніших посад, яка може надати гідний заробіток, достатньо стрімке кар'єрне зростання, цікаву і різноманітну роботу з людьми, а також широкий спектр знань.

 

За статистикою, зі 100% випускників з фінансовою освітою, 51% влаштовуються в страхові компанії, 42% в банківські установи та податкові, інші 7% є претендентами більш гуманітарних професій.

 

Менеджер зі страхування повинен мати харизму, позитивну життєву позицію, бажання розвиватися та отримувати новий досвід. У майбутньому хороший менеджер по страхуванню отримує від роботи в сфері страхування значно більше вкладених зусиль. Старанних страхових діячів завжди можна розпізнати серед інших, це дуже комунікабельні люди, які вміють правильно і грамотно спілкуватися з людьми, привітність і доброзичливість обов'язково робить своє - люди досягають успіху.

 

Страховий менеджер - це «універсальний солдат», знаючий основи психології, методи активних продажів, а також інформацію абсолютно в будь-якій галузі стосується страхування. Якщо Ви хочете стати кваліфікованим спеціалістом з відточеними професійними навичками - вирушайте в страхову сферу.

Страхові компанії пропонують різноманітну роботу, як з нормованим робочим графіком, так і вільне «плавання» поза офісом. Спектр обов'язків також дуже різноманітний, якщо Ви не готові щодня спілкуватися з великою кількістю клієнтів, Ви можете обрати роботу у відділі, який займається суто документальною роботою компанії, одним словом посаду можна обрати на будь-який смак.

 

До речі, хочемо відзначити, що величезна кількість людей обирає роботу страховим агентом. Суть полягає в схемі вільного графіка роботи і можливості заробляти необмежену кількість грошей. При цьому дана робота дозволяє абсолютно незалежно напрацьовувати власний клієнтський портфель, що в майбутньому буде Вашим основним активом.