Новини

Скільки коштує мед. страховка за кордон

Відпочинок, візит в гості, відрядження або будь-яке інше короткострокове перебування за межами країни неодмінно пов'язане з придбанням поліса медичного страхування. Його оформленням, переважно, займаються туристичні фірми. В той же час їхні клієнти рідко заглиблюються в деталі страхового договору. Однак коли в період поїздки настає страховий випадок, тоді приходить пора претензій і розглядів. Але ж так просто до поїздки переглянути документ...

 

У всіх країнах у наші дні встановлені фіксовані ліміти страхового покриття для відпочиваючих. Приміром, в країнах СНД вони найнижчі – $ 10 000 – 15 000, в США і державах Південної Америки – близько $ 50 000, в так званих країнах масового туризму (Болгарії, ОАЕ, Туреччині, Єгипті) –$ 15 000 – 20 000. Виходячи з цього, стандартний поліс передбачає покриття близько $ 30 000. Його вартість –$ 1-2 на добу. Отже, купівля поліса на два тижні обійдеться приблизно $ 10. Подібний поліс забезпечує компенсацію таких витрат: меддопомогу в разі нещасного випадку, медобслуговування в разі раптового захворювання, іноді – допомогу стоматолога при гострому болю.

 

Якщо турист збирається займати під час відпочинку спортом (наприклад, гірськолижним або дайвінгом) медична страховка обійдеться йому дорожче – $ 2-2,5 на добу. При цьому сума покриття не збільшується, зате розширюється перелік опцій. Серед них може бути, приміром, вертолітний евакуація з схилів гір.