Новини

Страховка для екстремалів

Екстремальний відпочинок - екстремальні травми, до цього потрібно бути готовим заздалегідь.

 

В даному випадку, туристичне страхування як не можна краще збереже Ваше здоров'я і збереже кошти у гаманці. Але, потрібно враховувати той факт, що страховка потрібна нестандартна, а з розширеними ризиками.

 

Чому людей «тягне» на екстрим?

 

Думка більшості людей - нудно людям, не вистачає адреналіну в крові. Частково, це правильна відповідь, але лише частково.

 

Вся справа в тому, що таким чином деякі люди отримують емоційну розрядку, саме тому, екстрим вважається одним із видів відпочинку, просто таке розвантаження для нервової системи не всім підходить.

 

Вчені давно зробили висновок, до підвищених доз адреналіну людина звикає, і, спробувавши один раз стрибнути з парашутом, у 98% випадків - повторний стрибок не за горами.

 

Що страхують для екстремального відпочинку?

 

Величезною популярністю серед туристів користується альпінізм, дайвінг, BASE-jumping, стрибки з парашутом, екстремальні велотури, віндсерфінг, серфінг, рафтинг, кайтинг, фрістайл, вейкбординг, сноубордінг, дельтапланеризм і багато, багато іншого.

 

Що важливо врахувати при туристичному страхуванні для екстремального відпочинку?

 

Спочатку, потрібно розуміти, що в страховці обов'язково мають бути прописані види екстремального відпочинку, якими Ви будите займатися. В іншому випадку, вони просто не враховуються.

 

Для цього, потрібно сповістити фахівця зі страхування про намірах полоскотати собі нерви. Для нетипового відпочинку застосовується підвищуючий коефіцієнт, як наслідок, страховка буде трохи дорожче стандартної. Але, не варто думати, що доведеться платити захмарну суму. Підвищувальний коефіцієнт застосовується тільки на дні екстремального відпочинку, всі інші дні - прораховуються за стандартною тарифікації.

Що буде якщо в страховому полісі не вказати дні екстремального відпочинку?

 

У такому випадку, страхова компанія в праві Вам не відшкодовувати збиток, у разі травми після екстриму. В інших випадках, не пов'язаних з екстремальним спортом, страхова компанія оплачує медичну допомогу в межах страхової суми.

 

Наскільки вигідно купувати туристичний страховий поліс з урахуванням екстриму?

 

Раціональність покупки Ви оціните при першому ж страховому випадку. Медичні витрати в інших країнах набагато дорожчі, ніж в Україні, а тим більше медична допомога при травмах від екстремального відпочинку.