Новини

Що таке КАСКО 50/50?

Продукт «КАСКО 50/50» в нашій компанії успішно функціонує з початку березня, але в зв'язку з тим, що продукт новий для наших Клієнтів, ми вирішили зробити детальний анонс запропонованої програми.

 

КАСКО 50/50 передбачає економію в 50% від вартості не самого дешевого виду страхування. До недавнього часу, для багатьох КАСКО асоціювалося з несумірною тратою грошей, з продуктом 50/50 ця проблема повністю вирішена.

 

Як працює КАСКО 50/50?

 

Купуючи КАСКО, Ви оплачуєте половину вартості договору. Якщо у Вас відбувається ДТП і Ви бажаєте отримати страхове відшкодування, для цього половину (50%) вартості КАСКО необхідно сплатити протягом 15 робочих днів. Далі, страхова компанія здійснює виплату страхового відшкодування та КАСКО функціонує до закінчення страхового року.

 

А що якщо не сплатити другу половину вартості КАСКО?

 

Припустимо, Ви не можете оплатити другу частину договору, у такому випадку, страхова компанія виплачує 50% від суми страхового відшкодування, після цього договір КАСКО анулюється.

 

Для кого розрахований продукт КАСКО 50/50?

 

У першу чергу, даний продукт призначений для досвідчених водіїв бажаючих убезпечити себе за доступною ціною. КАСКО 50/50 як ніколи актуальне для українських водіїв, Ви оплачуєте лише 50% ціни на КАСКО і отримуєте якісну підстраховку на випадок серйозного ДТП, коментує Ірина Васильєва спеціаліст відділу продажів Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна». Якщо протягом року не відбулося ДТП, Ви економите 50% від вартості договору!

 

Умови КАСКО 50/50?

 

При виборі КАСКО 50/50 Ви можете обрати всі ті ж опції, як і при виборі стандартного КАСКО. Франшиза за ризиками викрадення і повна загибель автомобіля може бути від 0% до 15%, по решті ризиків від 0,00 гривень до 5 000,00. Так само надається вибір додаткових послуг, таких як включення оплати евакуатора та оплати зборів документів /довідок. Питання ремонту автомобіля також залишено на вибір Клієнта, рекомендоване або спеціалізоване СТО - обирати тільки Вам.

 

Чи існують винятки в КАСКО 50/50?

 

Так, існує кілька виключень. Приміром, на страхування по продукту КАСКО 50/50 не приймаються:

 

• вантажні автомобілі та автобуси

• автомобілі, що знаходяться в кредиті

• автомобілі в прокаті або лізингу

 

Послуга «простий збиток» в продукті КАСКО 50/50

 

Простий збиток в даному продукті функціонує також як і в інших програмах КАСКО. Простий збиток дає можливість не викликати співробітників ДАІ на місце події, якщо відсутні треті особи постраждалі у ДТП і сума збитку не перевищує 10 000,00 гривень. Якщо з'ясовується, що сума збитку перевищила позначений ліміт, у такому випадку страхове відшкодування визначається як 10 000,00 гривень.

 

Якщо Вас зацікавив продукт КАСКО 50/50, у чому ми не сумніваємося, наші менеджери з радістю нададуть детальну консультацію.

Слова: Що таке КАСКО 50/50, КАСКО 50/50, Як працює КАСКО 50/50, не сплатити другу половину вартості КАСКО, Умови КАСКО 50/50, Ірина Васильєва, винятки в КАСКО 50/50, простий збиток