Новини

Мені відмовили!

Отже, почнемо з найпопулярніших і затребуваних віз для Шенгена.

 

Щоб не бояться навіть самого словосполучення «відмова у візі», Вам необхідно розбиратися в градації позначень відмов. Якщо Ви отримали відмову, в закордонному паспорті у Вас буде красуватися синій штамп з такими позначеннями:

 

• 1, 2, 3, 4 (1 - відмова у візі, 2 - співбесіда, 3 - донесення документів, 4 - безстрокова відмова в шенгенській візі)

 

• A, B, C, D

 

Розберемося більш детально.

 

У Вас С1 - відмова в одноразовій туристичній візі. Як правило, причини відмови в таких випадках - незначні, але Ви викликали підозри у співробітників Посольства.

 

У Вас С2 - означає, що потрібно з'явитися на співбесіду для уточнення анкетних даних. Вам потрібно буде грамотно і правдиво відповідати на всі поставлені запитання.

У Вас С3 - швидше за все, в Посольство необхідно пред'явити якісь додаткові документи.

 


Також, слід завжди пам'ятати, що за новими правилами Візового кодексу з 2011 року Посольство зобов'язане пояснювати причини відмови у візах, а у туристів з'явилося право на оскарження консульських рішень. Тому, якщо Вам не надали лист із поясненням причин у відмові, сміливо вимагайте відповіді і дізнавайтеся в чому причина, що потрібно донести.

 

У Вас В (В1, В2, В3) - Вам відмовили в транзитній візі.

 

У Вас А1, А2, А3 - Ви не надали необхідні документи або не прийшли на співбесіду, яке Вам призначало Посольство.

 

У Вас 4 (А4, В4, С4, D4) - означає безстрокову відмову на в'їзд в Шенгенську зону. Такого штампу бажано уникати, він вважається досить рідкісним і видається у випадках серйозних порушень на території Шенгенської угоди.

 

Які причини відмови можуть бути ще?

 

• неоплачені дорожні штрафи

 

Вам необхідно все оплатити відразу на місці, проте якщо цього не зробили, зв'яжіться з дорожнім департаментом країни і попросіть надіслати реквізити, щоб погасити штраф. Нічого складного в цьому немає, повірте.

 

• запідозрили в еміграції

 

Зберіть заново всі необхідні документи, вкажіть якомога більше причин того, що Ви повернетеся в Україну. Як правило, такими документами є: документи про володіння нерухомістю, свідоцтво про шлюб, копія техпаспорта на особистий автомобіль і т.д.

 

Оскаржуємо відмову!

 

• Німеччина

 

Заявник подає прохання в консульство про перегляд рішення про відмову. Якщо знову отримали відмову, то апеляція подається протягом місяця з дня відмови до адміністративного суду, який знаходиться в Берліні.

 

• Італія

 

З дня отримання відмови є два місяці, щоб подати апеляцію в Адміністративний суд Лаціо.

 

• Франція

 

Апеляція подається протягом 2 місяців у спеціальну комісію.

 

Подорожуйте і не ставте собі меж надуманими і часто помилковими страхами, все реально втілити в життя. Сьогодні у Францію, а на наступний уікенд в Грецію ..... легко ...