Новини

Знижка на Автоцивілку для пенсіонерів

Законом України ст. 13 «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» передбачено пільгові умови страхування для пенсіонерів.

Пенсіонери абсолютно законно мають право оформити поліс ОСЦПВ на половину дешевше реальної ціни. При цьому, страхова компанія несе на собі такі ж зобов'язання за ризиками, як і для людей не пенсійного віку.

Слід знати

Існують певні умови для оформлення Автоцивілки за пільговими умовами:

  • за пільговими умовами Ви можете застрахувати тільки один автомобіль
  • Ви повинні бути власником автомобіля
  • об'єм двигуна до 2,5 куб.см.

Якщо умови відповідають дійсності, вирушайте в страхову компанію і сміливо користуйтеся наданою державою економією.

У середньому, вартість Автоцивілки для автомобіля з об'ємом до 1,6 куб.см. і київською реєстрацією, пенсіонеру обійдеться в 388,80 гривень. Якщо машина з об'ємом 2,0 куб.см., доведеться заплатити 443,23 гривні. Але ціни сприймуться легше, якщо Ви усвідомите, що реальна ціна такої Автоцивілки 886,46 гривень.

Важливі нюанси

Дотримуйтесь вищевикладених умов, це у Ваших інтересах. Спроби перехитрити менеджера, можуть негативно позначитися саме на Вас у разі настання ДТП. Наприклад, Ви є пенсіонером, але автомобіль оформлений на дружину. В противазі пріоритетів «ціна» або «ефективність купленої страховки», обирайте друге.

Страхування як математична формула, все повинно бути чітко і за регламентом, тоді й страхове відшкодування Ви отримуєте строго в зазначений термін. Якщо на будь-якому рівні підготовки страховки існує обман, швидше за все в першу чергу відчуєте на собі його Ви.

Знайте свої права

Досить часто нам доводиться відповідати на питання клієнтів, чому «страховий пункт на узбіччі» відмовився виписувати поліс за пільговими умовами, незважаючи на те, що клієнт по всім умовам підпадав в групу пільговиків. Періодично, ми нагадуємо, що оформляючи страховку в сумнівному «лотку», Ви ризикуєте не лише неякісним обслуговуванням, а й недотриманням будь-яких законних актів - коментує Вікторія Шишковська спеціаліст зі страхування Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна».

Не піддавайтеся на провокації, пільги ніхто не відміняв.

За скаргами клієнтів, в Києві лідирують райони Оболонь і Борщагівка, саме в цих місцях ймовірність шахрайства вище, ніж в інших районах столиці.

Які ще види страхування передбачають пільгові умови для пенсіонерів?

На сьогоднішній день, пенсіонери можуть оформляти за пільговими умовами тільки Автоцивілку. Інші види страхування пропонуються за стандартною тарифікацією.

В Європі ряд страхових компаній надають для пенсіонерів можливість оформлювати добровільне автомобільне страхування і страхування майна за пільговими умовами. Пільги європейських страховиків не дають можливості оформити КАСКО в півціни, але отримати добротну 20-30% знижку - цілком.

За статистикою, водії-пенсіонери практично не потрапляють в ДТП, недарма кажуть «надмірна обережність приходить з досвідом, а значить з віком». Андеррайтерам українських компаній, є сенс переймати досвід західних страховиків.

Бажаємо гарних вихідних