Новини

Страхове покриття в туристичному страхуванні

Вирушаючи на відпочинок або у бізнес-поїздку, Ви обов'язково зіткнетеся з поняттям «страхова сума».

 

Страхова сума являє собою певний грошовий ліміт, в межах якого страхова компанія зобов'язана надавати медичну допомогу застрахованій особі.

Як правило, для кожної країни є своя рекомендована страхова сума. Так, наприклад, кожен, хто був у країнах Шенгену, точно знає, страхова сума - 30 000 €. Для найпопулярніших країн серед аматорів «позасмагати», таких як Туреччина, Єгипет, страхова сума 15 000 $. Найбільша рекомендована страхова сума - це 50 000 $ (США, Канада, Австралія, Перу та інші).

 

Чому ж величина страхової суми відрізняється в залежності від вибору країни?

 

Справа в тому, що ціна медичного обслуговування в різних країнах істотно відрізняється. Наприклад, виклик швидкої допомоги комерційного медустанови в Росії - це одна ціна, в США вартість невідкладної допомоги кардинально відрізнятиметься (800 - 1500 $). Страхова сума безпосередньо залежить від цінового рівня медицини в країні.

Величина страхової суми впливає на вартість поліса, адже саме виходячи із страхової суми, фахівець розраховує тариф на медичну страховку. Оформити страховку зі страховою сумою менше рекомендованої суми не можна, за Вашим бажанням її можна тільки збільшити.

 

Дуже часто Клієнти просять збільшити страхову суму при поїздці до Туреччини, так як для цієї країни сума всього лише 15 000 $, люди хочуть на всі 200% відчувати фінансовий захист при форс-мажорі, коментує Ірина Васильєва фахівець зі страхування Подільського офісу АСК «ІНГО- Україна ».

 

Умови Посольства

 

Якщо Посольство країни не висуває ніяких умов по страховці, страхову суму можете сміливо вибирати самостійно не нижче рекомендованої для певної країни. Якщо умови Посольства таки є, обов'язково виконуйте їх - візу можуть не відкрити.

 

Не так давно у нас оформляв страховку нерезидент України, який їхав у Росію (для даної країни страхова сума 10 000 $). У Посольстві страховку повернули, так як, була чітка вимога для нерезидента України страхова сума повинна бути не менше 30 000 €, коментує Вікторія Шишковська фахівець зі страхування Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна».

 

Часті помилки

 

• «хочу залишок страхової суми собі»

 

Деякі люди вважають, що частина невикористаної страхової суми страхова компанія виплачує. Звичайно ж, це помилка. Страхова сума є лімітом, тобто сумою, в рамках якої Ви можете отримати медичну допомогу.

 

• «кілька страхових сум одночасно»

 

При оформленні туристичної страховки, в полісі позначається тільки одна загальна страхова сума. В цілях економії Ви не можете оформити на одному полісі страховку в Єгипет зі страховою сумою 15 000 $ і на Ізраїль зі страховою сумою в 30 000 $, правильно буде оформити страховку на дві країни зі страховою сумою 30 000 $.

 

Всі ці нюанси запам'ятати досить складно, та і немає чого, з цього, радимо завжди консультуватися з фахівцем по страхуванню і знати вимоги Посольства відносно умов страхового поліса.