Новини

Страховка для працівників підприємства

При виборі місця роботи не меншезначення, аніж розмір зарплати, має наявність «соціального пакета». Як правило, він включає не тільки соціальні компенсації, що гарантовані законодавством України, але передбачає додаткові привілеї, набір яких визначається сьогоднішніми можливостями і пріоритетами роботодавця. Найчастіше в перелік пільг для персоналу входить один або одночасно кілька видів страхування.

 

Зараз керівники підприємств часто забезпечують для співробітників страхування життя, накопичувальне пенсійне страхування, а також добровільне медичне страхування. Останній різновид страхування одночасно зацікавлює і роботодавців, і співробітників. Мабуть, його можна вважати методом заохочення співробітників, так як поліс ДМС відкриває доступ до медицини досить високого рівня. Йдеться про медобслуговування в престижних приватних клініках. В якості додаткових бонусів може бути запропонована можливість відвідування масажних кабінетів, басейнів, фітнес-центрів, щорічної вітамінізації та інших профілактичних заходів.

 

Деякі керівники підприємств в Україні переймають західні моделі ведення бізнесу і страхують не тільки своїх співробітників, але і їхні сім'ї. Безумовно, подібний крок дуже ефективний на шляху підвищення лояльності та згуртування колективу.