Новини

Чи будуть дорожчати машини в 2012 році?

Якість життя потрібно покращувати, підвищувати комфортність кожного дня, і покупка автомобіля - це вірний шлях до підвищення якості життя.

Купівля автомобіля в новому році, ознаменується позитивним знаком для всього року в цілому, адже недарма кажуть «як рік почнеш, так його і продовжиш ...».

Ну а тепер про ціновий прогноз на автопром в 2012 році

За аналітичними зведеннями експертів, автомобілі дорожчають щороку в середньому на 10%.

2012 рік можливо принесе приємний сюрприз автолюбителям, в кращому випадку - ціни стануть доступнішими, в гіршому - залишаться на тому ж рівні.

22 грудня Верховна Рада 269-ма голосами "за" прийняла закон, яким пільгове ввізне мито на легкові автомобілі з об'ємом двигуна 1,5-3 л з 1 січня 2012 року знижується до 6% з 7%, тоді як повна ставка залишиться без зміни - 10%.

2011 рік також ще може нас порадувати, продавці-консультанти в автосалонах радять задуматися про покупку автомобіля саме зараз.

У передноворічні дні в автосалонах діють знижки, таким чином, на покупці авто можна буде заощадити до 1 000 $.

Так само, в подарунок Ви можете отримати приємне доповнення до покупки у вигляді магнітоли або комплекту зимової гуми.

Невидимий ворог!

Проте, можуть бути й досить несприятливі фактори, які вплинуть на ціни автомобілів.

Жоден експерт не поспішає відкидати ймовірність підвищення податків і мит. Адже ще влітку Асоціація "Укравтопром" запропонувала провести спецрозслідування щодо всіх імпортних автомобілів і за його результам збільшити мито на імпортні авто. Якщо все-таки це станеться, іномарки можуть зрости в ціні на 15%!

Прогнозується посилення контролю над оцінкою не нових автомобілів при продажу. Аргументують податківці це тим, що ціну занижують і недоплачують податки.

На сьогоднішній день - це лише прогнози, і якщо вони настільки ж ефемерні як прогнози Гідрометцентру, побоюватися підвищення цін на автомобілі занадто рано.