Новини

Хочу КАСКО

На сьогоднішній день вже немає сумнівів у тому, що КАСКО для автомобіля необхідний як найефективніший елемент захисту. Сигналізація можливо врятує авто від угону, але при ДТП - вона нічим не допоможе. Залишається тільки КАСКО, вид страхування, призначений для захисту Вашого автомобіля.

 

Для будь-якого автовласника, найменша подряпина або вм'ятина на автомобілі - означає зіпсований настрій на кілька днів вперед і фінансові розтрати на ремонт «улюбленця». За статистикою, 91% водіїв прагнуть у що б то не стало відремонтувати авто в перші дні після ДТП. Відповідно, кошти на ремонт, як правило, потрібно знаходити дуже швидко, а якщо мова йде про значну вм'ятині вимагає дійсно недешевого ремонту?! Ось тут-автолюбитель і промовляє в думках «хочу КАСКО ....».

 

 Ті, хто хоч раз спробував страхуватися по КАСКО, в 99% переконані - їзда без КАСКО - провокація долі.

 

Якщо Ви думаєте, що придбати КАСКО - це фінансова та тимчасова проблема, Ви сильно помиляєтеся. При такій конкуренції страхових компаній як в Києві, купити КАСКО можна за дуже привабливою ціною, при цьому страховку Вам не тільки оформлять за хорошим умовам, але й додому підвезуть безкоштовно. Для Вас головне розуміти, на що потрібно звернути увагу в першу чергу, а який нюанс простіше упустити.

 

Різні програми

 

Проконсультуйтесь у спеціаліста зі страхування, які є програми, попросіть озвучити плюси і мінуси. Не рідко страхові компанії створюють вельми привабливі програми, призначені на різні сегменти людей: для досвідчених водіїв, для менш досвідчених з підвищеними опціями за ризиками. Приміром, досить популярна програма «50 на 50», в різних страхових компаніях вона може називатися по різному, але суть одна: сума за страховку ділиться на пополам, першу частину Ви оплачуєте при покупці КАСКО, другу - коли відбувається ДТП, але, якщо в ДТП Ви не потрапили - можна сказати заощадили 50% вартості КАСКО.

 

Акції

 

Звертайте увагу на Акції, деколи бувають дуже привабливі пропозиції. Наприклад, не таr давно в нашій компанії проходила Акція «Позашляховик 3,99%». Оформити страховку на позашляховик можна було за тарифом 3,99%, при цьому умови КАСКО були наповнені максимально, покривалося все і без франшиз. Так що має сенс періодично заходити на сайти страхових компаній.

 

Дисконт

 

Деякі страхові компанії пропонують своїм Клієнтам дисконт на другу страховку. Припустимо, Ви придбали ОСЦПВ, за дисконтом Ви отримуєте знижку на КАСКО. Як правило дисконтна знижка пов'язана з видів страхування, для прикладу, в нашій компанії, купуючи добровільне медичне страхування отримуєте 15% знижки на туристичне медичне страхування протягом всього страхового року.

 

Вибираючи компанію для оформлення КАСКО, складіть список пріоритетів: ціна, якість, умови. Так Вам легше буде визначитися, що і за якою ціною варто вибирати.