Новини

Як придбати вигідну медичну страховку для персоналу?

Будь-яка компанія одного разу замислюється про те, щоб застрахувати співробітників. Однозначно з прийняттям рішення про страхування персоналу, Ваша компанія автоматично переступає наступний щабель розвитку. В Європі лише третя частина юридичних осіб не надає своєму активу (співробітникам) медичне страхування. Навіщо ж відкладати неминуче наближення до європейських умов праці?!

 

Наявність медичної страховки співробітників ефективно мотивує кадровий ресурс компанії в цілому. Для багатьох управлінців не буде новиною і той факт, що добровільне медичне страхування включається до валових витрат. Відповідно, витрати включаються і до податкового кредиту, який зменшує боргові зобов'язання. Це ще одна причина такої популярності медичного страхування в країнах далекого і ближнього зарубіжжя.

 

Отже, для того щоб зрозуміти яка медична страховка необхідна - позначте для себе мету. Ні для кого не буде секретом, що чим більш насичена функціональність медичної страховки - тим ціна буде вище, і навпаки. Якщо капітал і обороти компанії не дозволяють придбати дороге страхування для співробітників, можна обійтися «скромними» умовами страховки. В будь-якому разі, її наявність позитивно позначиться на компанії.

 

Перед тим як починати переговори зі страховою компанією, визначтеся із сумами лімітів на одного співробітника. Виходячи з наданої суми, страховий менеджер зможе підібрати оптимальні умови. Також не забувайте, що 3 000,00 гривень на медичну страховку для фізичної особи, кардинально відрізняється від страховки для юридичної особи за цією ж ціною. Як правило, для юридичних осіб медичне страхування обходиться дешевше. Так як загальна премія корпоративного медичного страхування дає можливість робити тарифи декілька лояльніше.

 

Відносно лімітів на одного застрахованого, слід зазначити, що раціонально розподіляти суми виходячи з посад. Для менеджерів середньої ланки можна позначити ліміт в 2 500,00 гривень, для керівництва придбати більш наповнену страховку з лімітом від 3 800,00 гривень.

 

Опції, які будуть входити в страховку, Ви можете обирати самостійно. Є можливість включити за невелику доплату відвідування басейну або тренажерного залу, курс масажу та інше.

 

Вартість медичного страхування для співробітників компанії буде залежати від величини страхової суми, від наданого ліміту на одного застрахованого, від особистих побажань керівництва компанії щодо розширення опцій поліса, від кількості застрахованих осіб та класу клінік.

Грамотно обирайте страхову компанію і особистого менеджера, від цього залежатиме Ваше перше враження щодо корпоративного страхування. Якщо підійти до питання з розумом і належною увагою, Ваші вкладення окупляться приємним сервісом та супроводом на протязі всього страхового року.

 

Медичне страхування співробітників - це не прерогатива найбагатших компаній, а реальна можливість будь-якої компанії.