Новини

Навіщо мені КАСКО?! Я їжджу обережно!

Вчора, 28 листопада, на автомобілі через негоду впало дерево. Подія сталася недалеко від Майдану, а точніше, по вулиці Хрещатик 7 / 11.

Постраждало два автомобілі Skoda, і одна Toyota Camry.

Звинувачувати в цьому нема кого, і кулаками махати нема на що, це природа, справа випадку, статися подібне могло з кожним. Можна нарікати на комунальні служби, за те, що вчасно не ліквідували сухе дерево, але толку від цього буде мало. Факт залишається фактом, за оцінками експертів, ремонт може сягнути 45 000 гривень.

Сильні пориви вітру спостерігаються не тільки в Києві, а й в інших областях. Зокрема, в Житомирі вітер зірвав дах з будівлі міського Центру творчості дітей та молоді. Разом з тим, Гідрометцентр повідомляє про посилилися до 15-20 м / с поривах вітру по всій Україні.

При цьому в Гідрометцентрі прогнозують дуже вітряну зиму. Можна припустити, що випадок який стався вчора в Києві, скоро не буде рідкістю. Щороку в зимовий період, страхові компанії відзначають збільшення кількості звернень до відділу збитків. Слизькі дороги, погана видимість, капризи погоди, все це тільки додає клопоту автовласникам.

Звичайно ж, є можливість зробити простіше і на час зими поїздити в громадському транспорті. Але це не вихід для тих, хто звик до комфорту і чистому взуття.

Чи покриє КАСКО витрати на ремонт автомобіля від дерева, що впало?

Відповідь - безумовно, так! Це досить поширений випадок, який в страховій компанії не є чимось дивним і рідкісним. Щорічно ми маємо тисячі подібних погодних курйозів.

Не кожен офіс у Києві може похвалитися паркінгом або наявністю стоянки. Найчастіше, жителям Києва доводитися паркуватися на узбіччі доріг, або тротуарах.

Та й біля власного будинку, далеко не кожен може дозволити собі гараж. Вихід один, залишати машину без нагляду. А статися вже може всяке.

Менш того, при поривах вітру завдати недешевої шкоди можуть брили льоду.

Вартість заміни лобового скла, ремонту кузовної частини, і інших прихованих від ока ушкоджень, може досягати круглої суми навіть на найдемократичнішому СТО.

Не зважайте на вартость поліса КАСКО, краще завчасно продумайте, скільки може коштувати Вам подібний ремонт. Для правильності сприйняття ціни КАСКО, завжди звертайте увагу на плюси і мінуси, навіть якщо ціна кусається, не поспішайте, говорити «ні». Припустимо, вартість КАСКО на автомобіль досягає 7 000 гривень, розділіть на кількість днів у році, вийде, що за один застрахований день, Ви платите лише 19,20 гривень, а за один місяць, платіж виходить в розмірі 583 гривні.


Хороший підхід до справи той, який заснований на практичній точці зору: літні шини на зимові потрібно міняти вчасно, вчасно залити антифриз в радіатор, і вчасно оформити КАСКО.