Новини

Медичне страхування для дитини

Чого тільки не зроблять люблячі батьки для того, щоб уберегти свого дорогоцінного малюка від хвороб, травм та інших неприємностей. Але, чим менша дитина, тим частіше батькам приходиться звертатися за лікарською допомогою. Мова йде не обов’язково про лікування захворювань. Проблем активного росту перших років життя неможливо уникнути. Малюку потрібен якісний нагляд педіатра та багатьох інших спеціалістів, своєчасна діагностика і, в крайньому випадку, лікування.

 

Сьогодні, всі батьки, котрі не хочуть надаремно ризикувати здоров’ям своєї дитини, визнали значні переваги добровільного медичного страхування (ДМС). Поліс ДМС для дитини забезпечує належний рівень медичного обслуговування в престижних клініках (наприклад, «Медиком», «Борис», «Добробут» і т. д.), прийом у лікарів позачергово, безкоштовний виклик швидкої допомоги при необхідності, комплекс планових зчеплень, оглядів та діагностики, а також профілактичні процедури (наприклад, масаж).

 

Медична страховка для дитини дорожче всього обходиться в перші два роки її життя, приблизно 12-15 000 гривень. Але, слід зауважити, що в цей період життя малюка лише на безкінечну кількість викликів лікарів з будь-якого приводу ретиві батьки іноді витрачають астрономічні суми.

 

Добровільне медичне страхування, на жаль, ще не укорінилося в нашому суспільстві, як розповсюджена практика. Одна з причин – це недовіра людей до страховиків. При страхуванні дитини, так, як і дорослого, важливо вибрати надійну велику страхову компанію і тоді, після отримання якісних медичних послуг протягом року, виникає бажання продовжити страховку.