Новини

Скільки коштує виклик педіатра додому

Батьки сприймають погане самопочуття свого малюка гірше, ніжбудь-яке стихійне лихо. Допомогти улюбленій крихітці своїми силами вдається далеко не завжди. Час від часу доводиться викликати додому педіатра. У Києві зараз чимала кількість приватних клінік, що надають педіатричні послуги, тому вибирати, як кажуть, є з чого. Правда, слід бути готовими до того, що візит лікаря з приватної клініки додому обійдеться в кругленьку суму. А ще можливо доведеться оплатити аналізи, придбати медикаменти...

 

За прейскурантами престижних приватних клінік Києва, таких як Медіком, Добробут, Наш Доктор, вартість виклику педіатра додому варіює від 500 гривень. Приблизно в два рази вищою є вартість виклику невідкладної допомоги. Але багато батьків віддають перевагу саме останньому варіанту, бо лікар «з порожніми руками» іноді не може впоратися з критичною ситуацією, а бригаду швидкої допомоги можна назвати образно «лікарнею на колесах».


Отже, згідно з найскромнішими підрахунками з викликом лікаря, аналізами і покупкою ліків навряд чи можна вкластися в 1000 гривень. У разі виклику швидкої допомоги йдеться явно про суму понад 1500 гривень.

 

Звичайно, хочеться, щоб дитина не хворіла. Але треба бути реалістом і подумати про те, що до малюка віком менше, ніж три роки, візити педіатра додому неминучі. Якщо підсумувати витрати на них за рік, результат може не порадувати. А ще ж нікуди не діваються обов'язкові планові огляди, щеплення. Крім того, може виникнути необхідність у госпіталізації. Після нескладних підрахунків стає очевидним, настільки вигідною річчю є медична страховка. По суті, поліс ДМС для дитини – єдиний прийнятний варіант обмежити нескінченні витрати на медичне обслуговування малюка.