Новини

Акція «КАСКО на позашляховик за 3,99%»

Раді повідомити, що з 1 квітня в нашій компанії стартувала Акція «Позашляховик» з пропозицією оформити КАСКО лише за 3,99% - і це не першоквітневий жарт!

 

Нагадаємо, що КАСКО захищає Ваш автомобіль від пошкоджень, таких як ДТП, пожежа і самозаймання, стихійне лихо, попадання каміння та падіння предметів, протиправні дії третіх осіб, викрадення. Всі ці ризики зберігаються і в запропонованій нами Акції «Позашляховик».

Отже, давайте розглянемо беззаперечні плюси Акції!

 

Сама назва говорить за себе - ПОЗАШЛЯХОВИК. Виходячи з даних автосалонів, за минулий рік позашляховиків було продано в 2 рази більше, ніж легкових автомобілів. Оцінивши смаки й уподобання київських водіїв, ми прийшли до висновку, що необхідно зробити ціну на КАСКО ще більш доступною. Власники легкових автомобілів, не засмучуйтеся, у нашій компанії і для Вас проявляється достатня цінова лояльність.

Умови та умовності!

 

Скористатися Акцією можуть власники позашляховиків з терміном експлуатації до 3 років включно. Автомобіль повинен бути не заставний і оформлений на фізичну особу.

 

Марки автомобілів, які можуть взяти участь в Акції «Позашляховик»: Acura, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dodge, Ford, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mini Cooper, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.

 

В Акції «Позашляховик» дотримані оптимальні умови для страхування. Купуючи у нас КАСКО за 3,99%, Ви нічим не ризикуєте і не програєте за рахунок невисокої ціни на підборі опцій в договорі. Навпаки, ми намагалися максимально «наповнити» акційний пакет КАСКО:

 

Оплата страхового відшкодування без урахування зносу? - ТАК

 

Ремонт автомобіля на СТО дилера? - ТАК

 

Оплата збору документів, експертиз? - ТАК

 

Оплата евакуатора по всій Україні? - ТАК

 

Послуга «Простий збиток» входить? - ТАК

 

Франшиза 0%? - ТАК

 

КАСКО оформляється на рік і діє по всій території Україні, якщо Ви бажаєте виїхати на застраховану позашляховику за кордон, сміливо оформляйте розширення на зону дії всього за 1 гривню.

 

Для тих, хто у нас ще жодного разу не оформляв страховий поліс, хочемо звернути увагу, у нас є безкоштовна послуга доставки поліса по Києву. Не виходячи з дому або з роботи, Ви можете оформити КАСКО, не порушуючи особистий розпорядок дня.

 

Акція «Позашляховик» як і будь-яка інша акція, має тенденцію закінчуватися, поспішіть зв'язатися з нами до 30.06.2012 року.

 

Вам сподобається бути нашим Клієнтом ...