Новини

А як же додаткове обладнання?

Автотюнінг як і будь яке вдосконалення чогось затягує. І тільки в дуже рідкісних випадках автолюбитель може зупинитися на одному елементі тюнінга. Тому, не рідко ціна автомобіля з додатковим обладнанням прирівнюється до ціни двох автомобілів.

 

Ціна додаткового обладнання плюс його установка недешеве задоволення, зате Ви будите мати автомобіль ексклюзивний, зроблений під Вас.

 

Ринок автомобільних послуг пропонує величезний перелік послуг додаткового обладнання для автокарів. До прикладу, Ви можете зробити ультрастильний кастомайзинг в салоні автомобіля. Кастомайзинг (від англ. Customize) - це перекрій та декорування речей, в даному контексті автомобіля.

 

Допомогою кастомайзинга салон автомобіля можна задекорувати під зміїну вичинку, абстрактну тематику, одним словом, на що вистачить фантазії.

 

Кастомайзинг можна застосувати не тільки в салоні, але і зовні, наприклад, задекорувати колісні диски, лючок бензобака, підкапотного простору та деталі інтер'єру.

 

Якщо Ви фанат фільму «Форсаж» і завмираєте при вигляді спорткарів, не відмовляйте собі в задоволенні встановити унікальний пластиковий обвіс, елементи підвіски і трансмісії.

 

Але варто пам'ятати, що для утримання і безпеки ексклюзивного авто будуть потрібні ексклюзивні гроші.

 

Крім загальної вартості КАСКО, страховка додаткового обладнання оплачується окремо. Оформляючи страховку КАСКО на подібний автомобіль, власник і не здогадується, що додаткове обладнання залишається не застрахованим.

 

Тариф на страхування додаткового обладнання буде залежати від унікальності елементів тюнінга. Як правило, ціна страховки становить 10-15% від вартості обладнання. Беззастережно страховка КАСКО для автомобілів потрібна, а для тюнінгованих авто - необхідна. Ремонт і подальша переустановка складових тюнінгу після ДТП дуже дорога. Тому, перетворюючи особистий автомобіль в дорожній шедевр, зважте всі спливаючі нюанси.