Новини

Популярні авто для українських викрадачів

Незважаючи на найсучасніші системи охорони автомобілів, проблема викрадення в Україну все ще актуальна. Викрадачі працюють і вдень, і вночі, не обходячи увагою ні стоянки, ні парковки офісних будівель, ні навіть двори житлових будинків. У першу чергу в зону ризику потрапляють ті, хто любить залишати машину на паркові, що не охороняється, в робочий час.

Правда, експерти відзначають, що найчастіше автомобілі пропадають в кінці тижня - з четверга і до суботи. Від крадіїв страждають як жителі центру, так і ті, хто залишає своє авто на околиці.

Серед лідерів по викраденнях у 2010-2011 роках вітчизняні машини. Приблизно п'ята частина всіх машин, які зникають зі стоянок і парковок - це різні моделі Daewoo. Пояснюється дана тенденція в першу чергу популярністю таких автомобілів. Правда, експерти відзначають, що в першій половині 2011 року кількість угонів недорогих вітчизняних машин дещо зменшилася.

На зміну Daewoo в лідируючі позиції рвуться автомаркиSkoda (193 автомобіля) і Toyota (181 автомобіль). Причому ця тенденція з роками не змінюється. Крім того, досить популярні серед крадіїв і машини марки Mercedes (173 автомобіля). У зону ризику потрапляє і «японець» Honda, число викрадень автомобілів даної марки різко зросла в 2011 році.

p>У першій половині 2011 року позиції лідерів по викраденню в Україну стали займати автомобілі BMW і Lexus. У топі рейтингу по викраденню також залишаються автомобілі марок Volkswagen (148 автомобіля), Chevrolet (144 автомобіля) та Mitsubishi (134 автомобілі).

Тому фахівці радять уважно поставитися до сигналізації та охоронної системи на своєму автомобілі і не залишати авто на парковках, на яких немає охорони. Або застрахувати автомобіль в компанії «ІНГО Україна» та спати спокійно, незважаючи на те, де саме «ночує» Ваш автомобіль – на охоронюваній стоянці чи просто біля будинку.