Новини

Попит на медичне страхування зростає

Початок 2012 року ознаменувався низкою позитивних зрушень страхування в Україні.

Одне з них - збільшення попиту на добровільне медичне страхування.

Це пов'язано з багатьма факторами.

Сьогодні можна з легкістю знайти підходящу для себе медичну програму страхового захисту, при цьому и обрати і якісне обслуговування, і привабливу ціну.

Експерти відзначають неабиякий вплив іноземних фільмів, де відсутність медичної страховки викликає розширені очі і відкритий рот від подиву одного з героїв фільму. Ось і виникає у свідомості наших громадян питання: «а чим гірше ми ?!..».

На сьогоднішній день «добровільне медичне страхування» не ріже слух і не звучить як дивина. Що найцікавіше, застрахована по медицині людина, в 99% продовжує страховку на наступний рік.

За статистикою, придбати добровільне медичне страхування вирішують:

На першому місці: батьки для своїх дітей. Статистика показує, вік застрахованої дитини найчастіше до року і від року до п'яти. Висновок очевидний - зростаючий організм куди більш схильний до захворювань, ніж дорослий і зміцнілий.

На другому місці: дорослі чоловіки від 30 до 40 років. Це обумовлено бажанням полегшити процедуру лікування, придбання медикаментів. Адже деякі страхові компанії пропонують і безкоштовну доставку на будинок потрібних препаратів. Можна сказати, це питання оптимізації витрат часу.

На третьому місці: літні люди від 55 і понад. На жаль, дана категорія людей самостійно не приходить до такого висновку - придбати медичну страховку, піклуються про них дорослі діти.Звичайно, страховка для мудрої частини людства буде трохи дорожче. Але ті, хто купував договір медичного страхування для батьків, розуміють вигоду.

Страхуванням добровільного медичного страхування стали цікавитися частіше, ніж страхуванням КАСКО, відзначає Ірина Васильєва спеціаліст зі страхування АСК «ІНГО Україна».

Дуже приємно помічати таке позитивне пожвавлення серед киян у питанні вибору придбання медичної страховки. Адже найважливіше - це здоров'я близьких нам людей.