Новини

Як вдало здати на права?

Кожна людина, що вирішила отримати водійські права, чує від знайомих «купив», «заплатив», «домовився», «підстрахувався». Варіацій може бути маса, але суть почутого одна - права купили. Мимоволі, людина починає думати і будувати в голові схеми майбутнього іспиту, в поривах хвилювання багато хто по інерції вирішує заплатити.

В 95% хабар в автошколах пропонують самі учні.

Якщо Ви не хочете бути більшістю, а бажаєте переконатися на власному досвіді в перебільшенні корупції автошкіл, дана стаття саме для Вас.

Почнемо по порядку.

Вибір автошколи

Обирайте автошколу дуже ретельно. Перегляньте в інтернеті відгуки та коментарі, подивіться інформацію на різних форумах. З числа позитивних відгуків, а їх буде небагато, Вам належить вибрати одну. Дуже добре, якщо автошкола знаходиться недалеко від Вашого будинку, буде менше спокус прогуляти урок. Середньостатистична ціна навчання в автошколі по Києву від 2500 гривень. Як правило, на сьогоднішній день тривалість навчання в автошколі від 2,5 до 3 місяців, і 50 годин практики.

На жаль, 50 годин практики швидше фантасмагорія, ніж, правда. В нашому офісі, ми провели невелике опитування всередині колективу, а також з нашими Клієнтами, відповідь була практично в один голос - ті, хто пам'ятали, як вони здавали на права, відповіли 20 годин практики, ті, хто забули навчальні будні - відповіли, що відкупилися. Саме тому,у нас на дорогах їздять так жахливо.

Самообслуговування

Якщо Ви хочете входити в 5% людей отримують водійські права заслужено, готуйтеся не пропускати заняття і вивчати теорію. Хто б як не казав, але добре зрозуміла теорія, практику спростить.

Згадуйте університет, і з зошитом на урок! Чудово якщо викладач автомобільної майстерності вміло розбавляє трохи нудну теорію автомобільними жартами, це тільки на користь, але не забувайте головного - навіщо Ви тут. Більше задавайте питань, якщо Вам здасться Ваше питання дурним, не варто переживати, будьте впевнені, у решти питання таке саме, ось тільки зі сміливістю поки не впоралися.

У транспорті або на вихідних вдома, приділіть увагу книгам, правилам дорожнього руху. Знайдіть у інтерні екзаменаційні квитки, вибір величезний. Повірте, Вам буде дуже приємно здати теорію за 5 хвилин ... САМОСТІЙНО. Відразу скажемо про міф серед учнів, на тестах з теорії, ніхто не програмує комп'ютери на Вашу «не здачу», все залежить тільки від Вас.

Зараз час Ваших особистих умінь. Якщо Ви не навчилися їздити, чекайте «цікаві» ситуації на дорозі.

Автопрактика

Трохи повернемося до теми практики. Зазвичай практика відпрацьовується на майданчику і в місті. На майданчику Вас вчать паркуватися, заїжджати на естакаду і робити розворот в три прийоми. Не лінуйтеся брати додаткові години з інструктором, так як навіть в пристойній і недешевій автошколі їздити на авто Ви будите дійсно небагато.

Що стосується практики в місті - це Ваш безцінний досвід. Кілька разів відчуєтет на собі мокрий одяг від хвилювання, зате прийде усвідомлення - перший бій охрещений.

Рада для прекрасних дам, надягайте на уроки практики різне взуття, спробуйте відчути педалі на каблуках, якщо Ви звичайно плануєте в майбутньому не перевзуватися для їзди в машині. Час практики - це час тривалого і старанного тренування! Що в майбутньому буде запорукою отримання водійського посвідчення без хабара.

Судний день

В день іспиту, заспокойте свої думки і відкиньте хвилювання, Ви готові. Якщо Ви дійсно серйозно підійшли до питання, здача іспиту буде лише формальністю для отримання бажаного документа, пропуску в світ водіїв.

На теорії не будемо навіть зупинятися, з підготовкою Ви впораєтеся надзвичайно швидко. А на практиці Вас чекає подив. Заздалегідь не налаштувавшись купувати права, для Вас буде подивом, що гроші ніхто не просить, учні самі раді відкупитися.


На іспиті з практики водіння буде все майданчик і місто. Елементи знайомі, на великому пальці ноги трудовий мозоль від педалі є, а значить, тренувалися Ви більш ніж усередино!

У 90% на здачі практики, проїдете Ви символічну відстань і зробите пару відпрацьованих елементів. Можливо, відчуєте навіть розчарування від очікування іспиту в повному сенсі цього слова, побачивши дуже бюрократичний процес отримання водійського посвідчення.

Продовжуючи тему розчарувань, готуйтеся побачити всю непродуманість і халатність роботи МРЕВ. Очікувати «до» і «в проміжках» іспиту доведеться не менше 7-8 годин, всім нам не звикати, країна наша не для зручності людей.

Вітаємо, іспит Ви здали.

Відвикайте або не звикайте платити за те, що можна зробити своїми силами.