Новини

Страхова компанія «ІНГО-Україна» вдосконалює медичні програми

Крім того, що АСК «ІНГО Україна-» є одним з лідерів страхування в Україні, також компанія за останні роки випереджає багатьох конкурентів в області добровільного медичного страхування.

 

Цьому сприяє і сама ситуація в економіці країни, плюс думка громадян з кожним роком до медичного страхування і страхування в цілому стає лояльніше, люди готові користуватися одним із самих зручних видів послуг для оптимізації власних фінансових коштів.

 

Для підняття рівня обслуговування медичного страхування АСК «ІНГО Україна-» щорічно створює нові програми ДМС, підвищує рівень сервісу та рівень знань персоналу компанії.

На сьогоднішній день компанія пропонує широкий ціновий спектр програм медичного страхування, зручну структуру взаємодії Клієнта та сall-центру, ефективну систему страхового відшкодування.

 

Але є один нюанс, який жодна страхова компанія не може контролювати до кінця - якість обслуговування поліклінік.

 

Тому, команда компанії відстежує якість послуг медустанов, своєчасно реагуючи на можливі недоробки з боку персоналу.

У програмах медичного страхування є різні клініки-партнери, робота яких орієнтується як на Клієнтів середнього рівня доходу, так і на вищий рівень. Зважаючи на це кожна людина може визначити свій сегмент медобслуговування.

 

У Росії питання партнерського співробітництва страховика з клінікою вирішили просто. Наприклад, акціонер АСК «ІНГО-Україна» СК "Інгосстрах" має 11 клінік у великих містах Росії, а найближчим часом їх кількість планується збільшитися до 20.

 

Це сприяє масі позитивних факторів: зниження витрат на медобслуговування, контроль якості обслуговування на всіх рівнях медичного страхування, від моменту продажу поліса, до моменту настання страхового випадку та надання медичної допомоги, також важливим аспектом залишається факт можливості деякого зменшення вартості страхових продуктів ДМС.