Новини

«ІНГО Україна» просить Клієнтів бути пильними!

В Україні невідомі страхові намагаються працювати під ім'ям провідних СК. Це робиться з метою підняття продажів полісу автоцивілки. Зафіксовані випадки звернення і від імені «ІНГО Україна» - компанії, що займає лідируюче місце на вітчизняному ринку страхування.

Звернувши увагу на те, що зліва вгорі на полісі автоцивілки знаходиться штамп маловідомої страхової компанії, а при цьому автоцивілка пропонується від імені СК «ІНГО Україна», Клієнти звернулися в Компанію за роз'ясненнями. І такі випадки були не поодинокими.

У «ІНГО Україна» вважають, що подібні інсинуації не тільки дискредитують ім'я Компанії, а й ставлять під загрозу виплати належних застрахованій особі сум при настанні страхового випадку. Тому компанія «ІНГО Україна» закликає Клієнтів бути обережними.

Якщо представник СК звертається до Вас грубо і різко, поспішає швидше закінчити розмову, залякує тим, що на наступний день ціна на страховку може зрости, будьте пильними. Перевірте документи: швидше за все, Ви спілкуєтеся з підставною особою. Аналогічно варто вчинити, якщо кур'єр, який привіз документи до Вас, проявляє нервозність і поспішає, або якщо Ви помітили, що назву страхової компанії в розмові з Вами намагаються замовчати.

У свою чергу, ми обіцяємо всіляко сприяти якнайшвидшому викриттю шахраїв, що використовують ім'я страхової компанії «ІНГО Україна».