Новини

Коридор для візи

Шенгенська віза передбачає певну кількість днів перебування в інших країнах. Таким же чином видаються і поліси туристичного страхування.

 

Деякі Посольства вимагають, щоб в страховці був так званий коридор.

 

Наприклад, Ви вирушаєте до Франції на 7 днів, крім цих днів страхове покриття повинне продовжуватися ще на 15 днів. Це робиться з метою перестрахування, якщо за станом здоров'я Ви не можете повернутися вчасно в країну постійного проживання, залишається ще невеликий зазор для вирішення ситуації.

 

Адже крім того, що залишаючись в іншій країні при складній форс-мажорної ситуації, Ви маєте надійне страхове покриття, плюс до всього страховки покриває:

 

• оплату проїзду в країну постійного проживання;

 

• оплату проїзду в обидва кінці родичів Застрахованої особи для відвідування в медичному закладі;

 

• оплату проїзду в країну постійного проживання дітей, які залишилися без нагляду.

 

Вимога коридору - це не обов'язкова умова всіх Посольств, при подачі документів Вам необхідно уточнювати, чи потрібно оформлювати страховку з коридором.

 

Природним чином виникає питання, наскільки дорожче стає поліс, що включає 15-денний коридор?

 

Клієнт платить тільки за реальну кількість днів перебування, за коридор існує лише незначна надбавка до платежу - коментує Вікторія Шишковська фахівець зі страхування Подільського офісу АСК «Інго-Україна».

 

Слід зазначити, що коридор для візи буває не тільки 15-денний. Якщо справа стосується мультивізи - право перетинати дані країни багато разів без обмежень. В такому випадку, щоб не відвідувати страхову компанію н-ну кількість разів, є сенс оформити коридор для мультивізи.

 

Наводимо приклад:

 

За рік Ви плануєте перебувати в Німеччині 35 днів. В даному випадку оформляйте туристичну страховку на 35 днів протягом 365 днів. Тобто, Ви отримуєте можливість використовувати свої 35 днів як хочете в різний час, при цьому будучи застрахованим.

 

У страховому полісі дати прописуються таким чином:

 

21.11.2012 - 20.11.2013 (35) Позначається календарний рік і точна кількість днів перебування в іншій країні.

 

365 (35) Таке позначення ставиться в примітках полісу, що позначає реальну кількість застрахованих днів.

 

Вартість для подібної страховки не буде надто відрізнятися від стандартної, всього невелика надбавка до тарифу.

 

Можливі підводні камені:

 

• перебування Застрахованого в країні, не позначеної в полісі

 

• перевищення допущеної кількості днів у страховці.

 

Дотримуючись всього двух цих правил, Ви з точністю можете бути впевнені, що знаходитеся під захистом страхової компанії.