Новини

Новий стікер ОСЦПВ тепер без голограми

Звичний для всіх автолюбителів стікер на лобове скло - знак, що підтверджує договір обов'язкового страхування ОСЦПВ, - змінює свій вигляд. Новий дизайн був затверджений днями Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) України.

Єдиною відмінністю нового стікера ОСЦПВ України, який затвердив Держфінпослуг, стала відсутність голограми. Нововведення пов'язане зі скасуванням Віктором Януковичем Указу Президента України «Про захист документів і товарів голографічними елементами» від 15.11.2000р.

Обов'язковий захист документів голографічними елементами також був скасований постановою Кабміну від 09.02.2011р. «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України з питань захисту документів і товарів голографічними захисними елементами». Ця постанова скасовує всі попередні акти урядущодо захисту документів (знака страхування ОСЦПВ в тому числі) і товарів голографічними елементами.

Новий стікер страхового полісу ОСЦПВ Україна побачить найближчим часом, після доопрацювання розпорядження в Держфінпослуг.