Новини

Що входить в Медичну страховку для ВІП персон

При купівлі полісів ДМС (добровільного медичного страхування) багато українців усвідомило, що краще придбати так званий поліс класу «еліт», ніж медстраховку зі стандартним переліком опцій. Різниця між ними доволі відчутна. Як правило, «стандартні» поліси ДМС покривають медичні витрати до 50 тисяч гривень, а «елітні» – до 150-200 тисяч гривень (згідно індивідуальних побажань клієнта).

 

Які витрати можуть покривати VIP-поліси ДМС?

 

• Діагностика, профілактика та лікування хронічних або критичних захворювань (наприклад, ішемічної хвороби серця, туберкульозу, цукрового діабету і навіть СНІДу).

 

• Оздоровчі процедури (вітамінізація, масаж, гомеопатія, відвідування басейну чи тренажерної зали).

 

• Обслуговування та лікування в престижних приватних клініках (наприклад, «Борис», «Медіком», «Добробут»), а також спеціалізованих державних мед закладах.

 

• Призначення особистого патронажного лікаря, котрий доступний цілодобово.

 

• Допомога в лікуванні за кордоном.

 

Крім того, VIP-клієнти мають право на знижку при купівлі полісів ДМС для всієї родини (3-15%), а також за умови продовження страховки (10-20%).

 

Звичайно, при купівлі поліса ДМС слід ретельно зважити, які саме опції та ризики бажано включити в перелік витрат, котрі покриє медична страховка. В будь-якому випадку, поліс ДМС з мінімальним переліком опцій може задовольнити потреби в медобслуговуванні лише абсолютно здорової молодої людини, решта має задуматись над питанням про придбання дорожчої страховки.